przenośny garaż Węgry, gdzie szukać ?

przenośny garaż Węgry, gdzie szukać ?

Interesuje się przenośnymi garażami, ale mieszkam obecnie na Węgrzech. Czy z Polski można sprowadzić sobie taki garaż? Czy jest jakaś firma, która go zamontuje u mnie?

Gruby_56

Posty: 1

 
Trudno powiedzieć coś o cenach, bo wszystko będzie zależne od wybranego projektu. Wiadomo, że prosta konstrukcja jest tańsza niż ta, która ma okna i dodatkowe drzwi albo dwuspadzisty dach. Wszystko można sobie sprawdzić.

labuh

Posty: 2

 
Robiłem sobie kalkulacje i faktycznie taniej wyjdzie nam zamówić przenośny garaż w Polsce i dostarczyć go na Węgry. Firma z Polski się tym zajmuje. Wiem, że przygotowują swoje projekty, niemniej jednak można się do nich zgłosić również z własnym. Realizują wszystkie zachcianki każdego klienta, dlatego pożądane byłoby z nimi współpracować.

Serduszko4

Posty: 4

 
Na pewno jest firma w Małopolsce, która się tym zajmuje. Nie tylko sprzedają garaże, ale również własnym transportem je tam zawożą. Można również liczyć na to, że firma zamontuje nam cały garaż. Ta opcja akurat jest dodatkowo płatna i trzeba ją zamówić.

Krzysio

Posty: 29

 
Mieszkałem na Węgrzech i niestety nie wiedziałem, że można z Polski takie uciążliwe elementy ściągać. Szkoda, albowiem wówczas miałem problemy i nie wiedziałem jak je rozwiązać.

iDuri

Posty: 22

 
My zamawialiśmy kilka podwójnych garaży przenośnych w firmie https://awak-mobilgarazs.hu/mobilgarazsok/. Oni na sto procent obsługują Węgry, dlatego nie ma z tym żadnych problemów. Cena? Wszystko będzie zależne od tego, co się wybierze. Jest baza, ale można również mieć dodatki.

adam_r

Posty: 3

 
Na początku myślałem, iż to jednakże za daleko żeby Polska firma tam jeździła, ale okazało się, iż jednakże i tam jesteśmy obecni. Węgrów kuszą niskie ceny przenośnych garaży, zatem chętnie z takiej naszej oferty korzystają.

alibaba

Posty: 2

 
Najlepiej jest się skontaktować z producentem garaży przenośnych, albowiem oni obsługują różne kraje. Na pewno na Węgry również jeżdżą i Wam szybko pomogą.

Programista

Posty: 3

 
Zamawiałem kojce w Polsce i firma wszystko mi dostarczała. Cena jest o dużo niższa od tych, jakie odszukałem na Węgrzech. Nawet, jeśli dolicza się transport to i tak wszystko jest korzystne. Wielu moich sąsiadów Węgrów z polskich propozycji korzysta i jeszcze nie słyszałem żeby na cokolwiek narzekali. Widać, iż im się to opłaca.

Marys56

Posty: 7

 
Trzeba przejrzeć różne opcje. Znajomy, który mieszka na Węgrzech bez problemów znalazł kogoś, kto dostarczył mu garaż. Mnie się wydawało, że to nie jest możliwe. Przecież koszty są wysokie za sam transport. Okazuje się, że dalej to jest z południa nad morze niż na Węgry. Wiele osób prywatnych i firm zamawia garaże w Polsce.

barca 29

Posty: 7