dobry stomatolog Toruń

dobry stomatolog Toruń

Hej, czy możecie mi podpowiedzieć, czy inwestycja w implanty faktycznie się opłaca i gdzie robiliście? Na co zwrócić uwagę, jeżeli już się podejmuje taką decyzję?

Komuka

Posty: 1

 
Chodziłam tam i zgadzam się, że coraz lepsze przygotowanie diagnostyczne prezentują. Leczę się całe życie prywatnie i nie wiem, dlaczego jeszcze składki płacę, no ale to tak na marginesie.

wolnomuur

Posty: 7

 
Lepiej wydać i zapomnieć o problemie niż bujać się pół życia z powracającym bólem, albo brakami wizerunkowymi. Tak szczerze mówiąc drogie leczenie stomatologiczne to robisz prawdopodobnie raz w życiu. Później wystarczy tylko regularnie się kontrolować.

666marian666

Posty: 24

 
Jeżeli chcesz poważnie wybielać to raczej licówki Ci zostają. Zwykła lampa nie wystarczy, a jeżeli to tylko na rok, dwa lata, a później trzeba powtarzać i to ze średnim wynikiem. Już kilka razy przerabiałem.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Jak zaczniesz oszczędzać na leczeniu zębów to później pojawią się znacznie poważniejsze schorzenia. Tak to właśnie wynika z mojego doświadczenia.

Marioleczka

Posty: 13

 
No właśnie trochę mi brakowało poleceń dobrych stomatologów w Toruniu, dlatego tym bardziej dziękuję. U mnie też spore zaniedbania, ale widzę, że nie trzeba się tym specjalnie przejmować.

Nikuś23

Posty: 15

 
Wstawiałem implant w https://kse.dental/ i według mnie to była jedna z ważniejszych decyzji w moim życiu. Miałem spore problemy z zębami w ostatnich latach i właśnie zbierałem na implant. Udało się przeprowadzić zabieg tak, że odzyskałem pełen komfort i towarzyski i codzienny przy jedzeniu i normalnych czynnościach higienicznych. Pozdrawiam.

Warszawiak

Posty: 2

 
Wybielanie się opłaca, chociażby nakładkowe, ale i tak najlepsze wyniki dają licówki. Śnieżnobiały uśmiech to implanty, albo licówki właśnie.

Rico

Posty: 13

 
Szukałem zawsze stomatologów, którzy poprawiają po innych i to chyba w największym stopniu pokazuje wysokie kwalifikacje lekarzy.

Gruamer

Posty: 36

 
Na leczenie stomatologiczne, a nawet na jakąś wizytę kontrolną, adaptacyjną nigdy nie jest za późno tak naprawdę. Po prostu idź i poproś o opracowanie szczegółowego planu leczenia wraz z rozpisaniem cennika. Bardzo przydatna sprawa.

pioner

Posty: 16