kalkulator biegowy, znacie ?

kalkulator biegowy, znacie ?

Chciałbym się dowiedzieć, czy u was sprawdza się kalkulator biegowy? Na jakiej zasadzie on działa? I kiedy najlepiej z niego korzystać?

Rico

Posty: 2

 
Kalkulator BMI służy do tego, abyś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niesłychanie dobry, gdy wydaje Ci się, że masz niedowagę lub nadwagę. W bezproblemowy sposób można to obliczyć.

zooazool

Posty: 12

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Zatem na mnóstwo stronach możesz odszukać wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo zbadać idealne tętno.

Strzała

Posty: 13

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

Miki789

Posty: 5

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują porządnych obliczeń.

gruszk56

Posty: 8

 
Kiedy na dworze jest smog, z reguły unikam wówczas biegania. Jakość powietrza niesłychanie wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

asdrian301182

Posty: 8

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

pawel253 

Posty: 3

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

Marioleczka

Posty: 3

 
Kalkulator biegowy na ogół sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób zbadać dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

Dersei02

Posty: 22

 
Musisz zbadać sobie porządne tętno bieganie. Jest to niezmiernie dobre dla ludzi, jakie dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

wiesław11

Posty: 6