Sail Gdańsk, gdzie zdjęcia ?

Sail Gdańsk, gdzie zdjęcia ?

Chciałbym dowiedzieć się, gdzie mogę zobaczyć aktualne zdjęcia Sail Gdańsk? Czy takie zdjęcia da się wykupić?

Kasia

Posty: 1

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie odnajdziesz super fotografie z tego wydarzenia. Należałoby popatrzeć u ludzi, którzy zajmują się tym od kilku lat.

namok

Posty: 17

 
Sail Gdańsk to niezwykle śliczne wydarzenie. Uwielbiamy patrzeć na te wszystkie żeglugi. Mam nadzieję, że w tym roku również mi się uda być tam na żywo.

wiesław11

Posty: 8

 
Ja również uwielbiam oglądać Baltic Sail 2020. Bardzo interesuje mnie ten temat i co roku jeździmy do Gdańska go oglądać. W tym roku też będziemy z całą naszą rodzinką, a wy?

Nwaah22

Posty: 13

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie znajdziesz super fotografie z tego wydarzenia. Warto popatrzeć u ludzi, którzy zajmują się tym od kilku lat.

Joe

Posty: 4

 
Powiem Ci, że piękna jest parada żaglowców. My z całą rodzinę jeździmy nad może, aby widzieć to na żywo. Jednak jeśli nie mogłeś być zawsze możesz wejść na tę stronę inetrentową https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Zobaczysz tam pełno świetnych fotografii.

Gargamel5

Posty: 2

 
Uwielbiamy Baltic Sail i jeździmy tam co roku. W tamtym niestety nie mogliśmy być na żywo, więc również zobacze piękne zdjęcia z tego wydarzenia. Jeżeli mogę to również proszę o polecenie konkretnej strony.

nero45

Posty: 3