depilacja laserowa w Gdańsku, polecicie ?

depilacja laserowa w Gdańsku, polecicie ?

Interesuje mnie depilacja laserowa w Gdańsku macie kogoś, kto się na tym zna. Chodzi o to żeby był to zabiegi profesjonalny i bardzo skuteczny.

Miki

Posty: 2

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, jakie karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest dużo, zatem najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wtedy dowiedzieć.

alklu7

Posty: 3

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, lecz bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i odpowiednio po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, dlatego nie polecam innym. Może dziś jest inaczej? Nie wiem.

andrew66

Posty: 8

 
Nie znoszę mieć włosów, wobec tego mam całe ciało zrobione takim laserem i jestem bardzo zadowolona. Dla mnie nic lepszego nie ma. Może cos uda im się jeszcze wymyślić, natomiast na razie lasery są coraz wydajniejsze i mogą zaradzić faktycznie cuda. Polecam dla ludzi, jakie nie chcą na co dzień się golić albo wyrywać włosów.

beata77

Posty: 9

 
Z depilacji laserowej w Gdyńsku korzystałam tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/ i jestem rzeczywiście niesłychanie zadowolona.

xtigerx

Posty: 7

 
Lubię być naturalna, dlatego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, ale chyba był jakiś słaby, bo dopiero po kilku razach było widać efekty. Ona jest zadowolona także myślę, że jeśli komuś włosy przeszkadzają to powinien się temu zabiegowi poddać. Codziennie golenie raczej nie ma sensu, bo to strata czasu.

Wariat

Posty: 5

 
Lubię być naturalna, dlatego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, natomiast chyba był jakiś słaby, bowiem dopiero po kilku razach było widać efekty. Ona jest zadowolona także myślę, iż jeżeli komuś włosy przeszkadzają to winien się temu zabiegowi poddać. Codziennie golenie raczej nie ma sensu, bowiem to strata czasu.

mmmm56

Posty: 8

 
Nie znoszę mieć włosów, dlatego mam całe ciało zrobione takim laserem i jestem bardzo zadowolona. Dla mnie nic lepszego nie ma. Może cos uda im się jeszcze wymyślić, ale na razie lasery są coraz wydajniejsze i mogą zdziałać naprawdę cuda. Polecam dla osób, które nie chcą codziennie się golić albo wyrywać włosów.

Ralphy

Posty: 7

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie miały. Niestety dzisiaj moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zadowolony. Myślę, że to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

Czarek

Posty: 18