problem ze skórą skłonną do przebaarwień

problem ze skórą skłonną do przebaarwień

Jakie macie zalecenia pod przygotowanie terapii dla cery mieszanej ze skłonnością do przebarwień?

DobreSlowo

Posty: 1

 
Nie wyrównasz koloru skóry od razu, ale według mnie witamina A to dobra wskazówka. Od czegoś trzeba zacząć. Możesz tak naprawdę samym retinolem się smarować, z czasem rozszerzysz o inne składniki aktywne. To też ciekawe podejście.

johncena67

Posty: 9

 
Dziękuję za ten komentarz. Akurat z tego sklepu znam linię Lynia i jestem z niej najbardziej zadowolona. Wprowadzają sporo ciekawostek, własnych marek. Doceniam takie podejście. Nawet można się dzięki nim nauczyć produkcji własnych kosmetyków. Nie ograniczają wyboru składników aktywnych.

Kruczek23

Posty: 2

 
Myślę, że właśnie aktywność skóry do produkcji kolagenu, czy kwasu hialuronowego jest najważniejsza dla zachowania młodości, ale to trudno zrobić bez inwestycji w naturalne kosmetyki. A wiadomo, że nie każdego stać już na taką przyjemność?

Kitas

Posty: 8

 
Bardziej proponuję serum, w rozprowadzaniu podobne do oleju https://e-naturalne.pl/pl/p/Lynia-Serum-witaminowe-A%2C-C%2C-E-A-Retinol-0%2C3%2C-C-Tetrahexyldecyl-Ascorbate-5%2C-E-Tokoferol-1-z-olejem-z-wisni-oraz-skwalanem/1098, gdzie masz mocne wniknięcie do głębszych warstw skóry. No i retinol to dla mnie składnik młodości numer jeden właściwie zaprojektowany przez naturę do redukcji zmarszczek. Niczym lepiej nie wygładzisz zmarszczek. O tym mówią wszystkie badania dermatologiczne.

Justynka45

Posty: 3

 
No właśnie to jest ciekawe, że można oszukać trochę organizm dostarczaniem składników odżywczych od zewnątrz. Cały czas utrzymujesz ten sygnał zachowania młodości. Dobra wskazówka.

Yhajuse

Posty: 2

 
Retinol przydaje się najbardziej przy pielęgnacji cery tłustej, właściwie nie ma żadnych skutków ubocznych, a przy regularnym stosowaniu konserwujesz się, jak to starsze pokolenia mówiły.

cowMuk90

Posty: 16