"Ostatni Klaps" Diego i Zenon Martyniuk

"Ostatni Klaps" Diego i Zenon Martyniuk

Witam! Czy oglądał może ktoś film, do którego Diego śpiewa piosenkę „ Ostatni klaps”. Podobno super komedia. Sam teledysk rewelacja!

zooazool

Posty: 12

 
Ja też od kiedy obejrzałam film „Ostatni klaps” jestem fanką Diego, który swoją piosenką promował tą super komedię. Lubię też jego inne kawałki i przystąpiłam na FB do jego fan page a.

Julian

Posty: 7

 
Wszystko na temat Diego i jego twórczości znajdziesz na FB. Ja właśnie tam obejrzałam nie tylko teledysk promujący film „Ostatni klaps” ale również inne jego video klipy. Już od dawna przystąpiłam do jego fan page a.

3czex

Posty: 22

 
Ja już od pół roku jestem fanką Diego i na okrągło słucham jego utworów takich jak „Bejbe Bejber” czy „Tylko ta jedyna”. To super, że to właśnie ten artysta promuje swoją piosenkę film „Ostatni klaps”.

Kitas

Posty: 15

 
Mnie też bardzo podoba się „Ostatni klaps” Diego. Znalazłem już inne jego kawałki takie jak Bejbe Bejber czy Tylko ta jedyna i chętnie przystąpię do jego fan page a.

alxiss

Posty: 16

 
Fani Diego mogą odwiedzać profil wokalisty na FB i przystąpić do jego fan page a. Od chwili ukazania się teledysku promującego komedię „Ostatni klaps” Diego każdego dnia zdobywa ogromną popularność i każdy czeka na jego nowe piosenki.
Nie widziałam klipu „Ostatni klaps” ale bardzo mi się podobają inne kawałki Diego takie jak „Bejbe Bejber” i „”Tylko ta jedyna”. Chętnie wybrałabym się na jego koncert.
Ja też uwielbiam muzykę Disco Polo i śledzę karierę gwiazd tej sceny, w tym również jeszcze mało znanego wokalisty Diego. Z pewnością teledysk do komedii „Ostatni klaps” wypromuje nie tylko film ale również samego artystę.

Diego ma swój profil na FB więc jak jesteś zainteresowany jego twórczością to możesz przystąpić do jego fan page a. Na profilu wokalisty znajdziesz wszystkie informacje na jego temat i filmiki z piosenkami.
Diego znany jest na scenie muzyki Disco Polo nie tylko z piosenki promującej film „Ostatni klaps” Posłuchaj jego innych kawałków takich jak „Tylko ta jedyna” czy „Bejbe Bejber”. Znajdziesz je na FB.
Nie przepadam za muzyką Disco Polo ale piosenka promująca film „Ostatni klaps” jest super i chętnie poznam pozostałe piosenki Diego.

mirekp2005

Posty: 11

 
Diego to dość mało znana postać na rynku muzycznym i jego ostatnia piosenka podbiła wiele serc wielbicieli Disco Polo. Sama chętnie poznam jego całą twórczość.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
A ten Diego to ma jeszcze jakieś inne kawałki oprócz „Ostatni klaps” bo to super muza i chętnie posłucham jego innych utworów.

Oklimas

Posty: 20

 
Nie słyszałem o Diego ale piosenka promująca film „ostatni klaps” bardzo mi się podoba. Chętnie posłucham jego innych kawałków i poczytam o twórczości i koncertach.

Agusiaa_45

Posty: 18

 
Okazuje się, że piosenki Disco Polo mogą promować nawet polskie filmy. Video klip Diego z tytułową piosenką „Ostatni klaps” jest super i na pewno chętnie pójdę zarówno do kina na film jak i na koncert wokalisty.

Qumejt56

Posty: 21