growbox, polecicie sklep ?

growbox, polecicie sklep ?

Kto ma growbox w domu albo w firmie? Słyszałem, że dzięki tej szafie można naprawdę wiele zyskać, jeśli chodzi o rośliny, ale nie za bardzo się na tym znam, dlatego pytam Was.

Modniś

Posty: 1

 
Sam robiłem sobie growbox, bo wyszło mi taniej. Wszystko zależne jest od tego, do czego konkretnie ma to być użyte? Jak do amatorskiego użytku to można zrobić samemu.

matek562

Posty: 6

 
Dzisiaj można wszystko sobie zamówić. Nie trzeba nawet daleko szukać. Jeśli ktoś chce zestaw growbox to idzie z tym do producenta. W ten sposób dociera do źródła. Mamy wtedy największy wybór zestawów, ale i mamy bardzo przystępne dla nas ceny.

Cronxxx

Posty: 35

 
Ofertę z szafami uprawowymi można znaleźć na https://flo-grow.eu i tam sobie zajrzyjcie. Na pewno znajdziecie bardzo duży wybór szaf, które parametrami można będzie dopasować do siebie. Ceny są bardzo różne, dlatego trzeba to po prostu sprawdzić i wtedy każdy się dowie jak to wygląda.

pawel253

Posty: 3

 
Te szafy uprawowe są na tyle estetyczne, iż można je w salonie trzymać. Wyglądają jak szafka tylko, iż są troszkę większe. Znajomy kiedyś rozsadę sobie robił w takim czymś i był faktycznie bardzo z tego usatysfakcjonowany.

Dziadek

Posty: 6

 
Sam robiłem sobie growbox, bowiem wyszło mi taniej. Wszystko zależne jest od tego, do czego konkretnie ma to być użyte? Jak do amatorskiego użytku to można wykonać samemu.

eGall

Posty: 31

 
Ofert jest dużo, ale osobiście kontaktowałem się z pracownikami u producenta. Niby wszystko jest opisane, ale jak człowiek nie ma zbyt dużej wiedzy to jednak taka pomoc jest bardzo potrzebna. Po co kupować coś złego i później rośliny nie rosną? Lepiej o wszystko zapytać, a wtedy będziemy pewni, że mamy to, co trzeba.

namok

Posty: 8

 
Ofert jest niezwykle sporo, niemniej jednak jeśli ktoś chce zamówić zestaw growbox albo samo oświetlenie to stawiamy na znaną firmę. W ten sposób można będzie nabyć produkt oryginalny, który będzie działał tak jak tego oczekujemy.

Bienkus

Posty: 24

 
Mam kilka takich zestawów growbox, które są bardzo praktyczne w użyciu. Nie ma żadnych problemów z obsługa. Wszystko jest jasne i oczywiste, dlatego można spodziewać się bardzo dobrych efektów z upraw.

olikt56

Posty: 2

 
Zawsze można dopasować sobie poszczególne elementy takich szaf, albowiem są modułowe. Wszystko jest wymienne i to akurat jest tego faktycznie niezwykle duża zaleta.

david011

Posty: 4