numery telefonów, polecicie ?

numery telefonów, polecicie ?

Jest jakiś serwis z numerami telefonów, które nas nękają? Chciałbym wszystko sprawdzić, ale nie wiem jak się za to zabrać. Niech będzie to jakaś duża baza z telefonami.

100%UP

Posty: 2

 
Dla tych, którzy chcą już teraz sprawdzać numer telefonów z UK polecam serwis https://whocalledmeuk.co.uk. Tutaj odszukacie to wszystko, czego potrzebujecie o danym numerze który dzwonił.

dmanuss

Posty: 2

 
Dziwne czasy, iż człowiek nie może odebrać każdego telefonu, bowiem jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, która wyłudza tysiące pln. Przecież to powinno być regulowane prawnie i powinno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

Alimer56

Posty: 15

 
Nie miałem jeszcze takiego numery, dlatego nie wiem, co poradzić. Słyszałem tylko w telewizji i chyba coś czytałem o tym w internecie. Wiem, że niektóre osoby sporo straciły z oszczędności.

GGregbard

Posty: 10

 
Mam rodzinę w UK, zatem muszę zawsze uważać. Można się rzeczywiście na to nabrać. Mam bazę z numerami telefonów i tam wszystko sprawdzam. Lepiej poświecić chwile, natomiast zaoszczędzimy sporo stresu, a może nawet i pieniędzy. Róbcie tak samo za każdym razem.

Kitas

Posty: 3

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym bardziej dziś, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to wykonać babcia albo dziecko. Problemy będą ogromne, bo, mimo że to oszustwo to i tak trzeba będzie z swojej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

Misieczek

Posty: 5