gdzie naprawić pękniętą szybkę w iphonie

gdzie naprawić pękniętą szybkę w iphonie

Gdzie dostanę najdłuższą gwarancję na naprawę szybki w smartfonie, konkretnie iphone? Dajcie znać, gdzie wysyłacie, bo zależy mi raczej na stałym kontakcie. U mnie lokalnie to ciężko w ogóle znaleźć profesjonalistów od marki Apple.

DobreSlowo

Posty: 1

 
Zgłaszałem się z naprawą uszkodzonego wyświetlacza do
https://applemobile.pl/naprawa-zbitej-szybki-iphone-12-12-pro-12-mini-12-pro-max-serwis-iphone-szczecin/, bo nie było do końca wiadomo, o co chodzi. Płynność całkowicie straciłem na ekranie i spanikowałem. Dobrze, że ten serwis działa wysyłkowo, bo generalnie w okolicy żadnego podobnego punktu nie miałem.

Lalka

Posty: 7

 
Śledzę ich od dawna i faktycznie nieźle omawiają różne rzeczy związane z marką Apple, w tym polecenia konkretnych modeli. Staram się kierować w życiu wiedzą od profesjonalistów i się nie zawiodłem na takim podejściu.

1eustachy4

Posty: 3

 
Potwierdzam, że to bardzo dobry serwis i szybko ogarniają, co się stało i co trzeba naprawić. Czasami proponują większą naprawę, chociażby modułu wyświetlacza, ale zawsze wiesz przed, czy opłaca się zdecydować. Z reguły tak.

Laleczk23

Posty: 15

 
Warto się trochę podszkolić z wiedzy o telefonie, żeby nie nabrać się na dodatkowe koszty w serwisie moim zdaniem, więc dobrze doradzacie.

Black_Riot

Posty: 5

 
Nic samodzielnie nie kombinuj z naprawą, tylko od razu do nich wysyłaj. Akurat się specjalizują, marka Apple głównie, wszystkie urządzenia, w tym najnowsze technologie.

arekadiusz

Posty: 39

 
Właśnie z szybką jest ten problem, że z czasem może wpłynąć na cały moduł wyświetlacza, albo jeszcze się uszkodzenie pogłębi i będzie zbyt kosztowne, żeby ruszać. Im szybszy serwis, tym lepiej z reguły.

Memrisss

Posty: 24

 
Zakupy fajnie się robi, dzięki Face ID. Niektórzy narzekają na prywatność, ale chodzi o wygodę jednak. Technologia przyszłości zdecydowanie i warto wiedzieć, jak telefon działa generalnie, żeby nawet samodzielnie wstępnie zdiagnozować.

Suit

Posty: 4

 
Dobrze, że wysyłkowe serwisy funkcjonują, bo u mnie w promieniu 50 km nie ma nikogo stacjonarnie. Nawet nie opłaca się szukać przy takich warunkach, jakie przedstawiliście.

Mier56

Posty: 6