powłoki ceramiczne łódź, znacie ?

powłoki ceramiczne łódź, znacie ?

Nie wiem czy samodzielnie zadbać o lakier czy skorzystać z pomocy firmy, która się tym zajmuje? Jak Wy to widzicie i jakie macie na ten temat zdanie?

muzyczny55

Posty: 1

 
Widziałem już inne efekty po zastosowaniu środków chemicznych na lakierze. Jeżeli ktoś nie ma doświadczenia to podczas polerowania maszynowa może uszkodzić lakier. Przypalić go można niesłychanie prędko. Naprawa wtedy kosztuje niesłychanie sporo, dlatego lepiej dać to zadanie do wykonania komuś, kto się na tym lepiej zna od nas.

Bryzyt1

Posty: 25

 
Korzystałem z oferty na auto detailing w Łodzi i firma zdziałała naprawdę cuda. Nie sądziłem, że można takie efekty uzyskać. Lakier mam stary, bo auto ma kilkanaście lat, ale jestem naprawdę bardzo zadowolony z efektu.

bernatka789

Posty: 7

 
Samodzielnie można niby wszystko zrobić, ale jaki będzie efekt? Sam wie, że już samo umycie samochodu wcale nie jest takie proste, a to w tym przypadku jest bardzo ważne. Jeśli zaczniemy polerkę, a na aucie zostanie brud to można załatwić sobie lakier na amen.

Facio

Posty: 6

 
Środków, jakie można wykorzystać do pielęgnacji lakieru w samochodzie jest niezwykle sporo, ale trzeba się na tym niezwykle dobrze znać. To jedyny sposób na to, aby można było uzyskać efekty.

mniszek56

Posty: 17

 
Na razie mnie nie stać na takie zabiegi, wobec tego pozostaje z tym, co mam. Myje lakier i czasami udaje mi się go nawoskować. Może w przyszłości coś pomyślę o powłoce.

Klarkaa45

Posty: 2

 
Firma, która zajmuje się kosmetyką samochodową w Łodzi jest tutaj http://www.dk-detailing.pl. Polecam zapoznać się z ofertą, jaką przygotowali, albowiem jest na wysokim poziomie.

andrew66

Posty: 8

 
Widziałem już różne efekty po zastosowaniu środków chemicznych na lakierze. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia to podczas polerowania maszynowa może uszkodzić lakier. Przypalić go można bardzo szybko. Naprawa wtedy kosztuje bardzo dużo, dlatego lepiej dać to zadanie do wykonania komuś, kto się na tym lepiej zna od nas.

nighthaze

Posty: 3

 
Sam próbowałem robić powłokę ceramiczna i jako taki efekt udało się uzyskać, lecz cudów nie ma. Tutaj konieczne jest doświadczenie, a przecież człowiek, na co dzień tego nie robi. Taka firma właśnie każdego dnia ma kilka samochodów, zatem mogą nam pomóc o wiele lepiej.

LKC00

Posty: 21

 
Korzystałem z oferty na auto detailing w Łodzi i firma zdziałała faktycznie cuda. Nie sądziłem, że można takie efekty uzyskać. Lakier mam stary, bowiem auto ma kilkanaście lat, niemniej jednak jestem faktycznie niezmiernie usatysfakcjonowany z efektu.

Maciejoo

Posty: 5