Gdzie dobrze zrobią zmianę vhs na dvd?

Gdzie dobrze zrobią zmianę vhs na dvd?

Witam. Szukam w trybie bardzo pilnym zajmującej się przegrywaniem vhs na dvd. Bardzo proszę o sprawdzone kontakty.

Oczywiście będę bardzo wdzięczna za pomoc.

DVDiss

Posty: 15

 
Hej. Oczywiście iż nie ma problemu z odtworzeniem jakichkolwiek starych filmów. Wystarczy kliknąć w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i właśnie tak zrobiłem. Dzięki temu ja moje dzieci i wnuki dziś śmiejemy się ze starych rodzinnych pamiątek w postaci filmów z różnego rodzaju wydarzeń.

Fafausik

Posty: 33

 
Witam. Hehe to prawda ja właśnie tak wróciłem do przeszłości i oglądałem kasetę z dawnych lat i mi się oberwało od żony. Aktualnie wiem że lepiej samemu wracać do młodych szalonych lat.

sliwa404

Posty: 23

 
Witam. no to masz kłopot jakiego nie ma. Wystarczy że udasz się do punktu w którym zajmują się takimi czynnościami jak przetwarzanie filmów formatu vhs na dvd i dzięki temu nie tylko twoje dziecko ale jego dzieci a twoje wnuki z pewnością ponownie po latach wrócą do tego filmu.

Eden66

Posty: 24

 
Cześć.

Takie życie że technika i zresztą wszystko inne idzie do przodu i się zmienia. Jednak nie ma problemy z pewnymi sprawami, gdyż istnieją firmy pomagające osobom które tego potrzebują.

Złoty

Posty: 23

 
Dzień dobry. Zastanawiam się nad stworzeniem takiego filmu z mojego wesela ze wstawkami z życia wcześniejszego. Zarówno ja i mój narzeczony mamy ponagrywane różne filmy z czasów gdy byliśmy jeszcze mali ale są one zapisane na kasetach vhs.

Czy to nie będzie za duży problem?

Jacuś3456

Posty: 21