szukam targów ślubnych

szukam targów ślubnych

Chciałbym Was spytać się o to, czy wybieracie się w listopadzie na krakowskie targi ślubne. Szykują się ciekawe targi, ale nigdy nie byłem, więc do końca nie wiem czego mogę oczekiwać.

olek54

Posty: 6

 
Jak najbardziej mogę polecić Małopolskie Targi Ślubne - są organizowane w Krakowie już od 18 lata, wszystko jest eleganckie, nowoczesne, do tego bilet wstępu kosztuje tylko 15 zł, więc niewiele.

wiesław11

Posty: 12

 
Kobieta na pewno będzie zadowolona, nie wiem jednak jak facet - często faceci nudzą się na takich targach, ale różnie to bywa, nie chcę generalizować.

chchiyan

Posty: 14

 
Z tego co widzę, targi ślubne są wśród Polaków coraz bardziej popularne. No i ja się jednak nie dziwię, bo dzięki nim można dowiedzieć się bardzo wielu rzeczy, do tego można spotkać się z kamerzystami, fotografami, etc.

brzoza78

Posty: 15

 
Regularnie chadzam na takie targi, ponieważ jestem fotografem ślubnym. No i z tego co widzę, to wszyscy są zadowoleni, zresztą zazwyczaj takie targi są darmowe albo tanie, więc nie ma ryzyka.

23_olimp

Posty: 7

 
Bywałem na targach w Poznaniu - jeżeli te w Krakowie są tak samo spoko, to na pewno nie będziesz żałował. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Agusiaa_45

Posty: 18

 
Nigdy nie byłem na targach w Krakowie, ale bywałem na poznańskich targach ślubnych. Generalnie takie targi to fajna sprawa.

jarko67

Posty: 12

 
To zależy od tego, czego oczekujemy po takich targach. Według mnie kobiety będą zachwycone, z facetami to tak różnie - tak wynika z mojego doświadczenia.

celos00

Posty: 11

 
Targi ślubne? Fajna sprawa, też właśnie zastanawiam się nad tym, czy nie wybrać się na nie do Krakowa, bo planuję w 2017 wziąć ślub - więc czasu nie mam aż tak wiele :)

Klarka34

Posty: 18

 
Moim zdaniem takie targi ślubne to świetny pomysł, dzięki nim można tak naprawdę znaleźć wszystko co potrzebne do organizacji ślubu i wesela - fotograf, kamerzysta, sala weselna, etc.

Marioleczka

Posty: 12