księgowość Gdńsk

księgowość Gdńsk

Jaką macie księgowość w Gdańsku i czy jesteście zadowoleni z opieki? Wiadomo, że chodzi mi o najlepszy stosunek ceny do jakości, terminowość, rzetelność, jako realną praktykę współpracy.

FalaSmiechu

Posty: 2

 
Mały ZUS teraz, ulga na start i można nieźle zarobić, jak się gospodarka nieco odbije. Pytanie tylko, kiedy otworzą całą gospodarkę. Bez księgowej to się z niczym nie ruszam tak naprawdę od roku. Też przeskoczyłem z księgowości online.

NEO-MAxi34

Posty: 7

 
Biuro rachunkowe najczęściej wie, jak negocjować z US i ZUS, a to już ogromna przewaga, jak zaczynasz biznes. W Polsce niestety otoczenie gospodarcze to totalna lipa. Prowadziłem firmę w Czechach przez dwa lata to mam porównanie. Inna mentalność zupełnie.

Klarka34

Posty: 15

 
Bardzo doświadczona księgowa, w tym specjalistka ds. podatków i kadr, płać, masa kursów porobionych. Sam u niej jestem i nie narzekam. Tyle razy mnie wyprowadziła na prostą, że nie zliczę. Pozdrawiam przy okazji.

Aniusiaaa1

Posty: 14

 
Doradztwo podatkowe połączone z usługami księgowymi i kadrowymi to jedyna droga do sukcesu teraz, bo nigdy nie wiesz, kiedy przekształcisz działalność. Teraz ciężko już cokolwiek optymalizować, może na dywidendę w spółce, ale też szukanie wspólników wymaga czasu, przemyśleń.

Czarek

Posty: 3

 
Sama się boję Nowego Ładu, liniowy podatek kiepsko wygląda, trzeba będzie chyba na ogólną skalę podatkową przechodzić. Parodia, że klasa średnia rozpoczyna się od 4000 złotych brutto. Nie wiem, co bym zrobiła bez księgowej. W tych przepisach się połapać teraz nierealne.

Black_Riot

Posty: 3

 
Jestem zadowolony z obsługi biura księgowego https://biurorachunkowe.org.pl/, ewidencja VAT na czas, wszystkie problematyczne kwestie wyjaśnione prostym językiem. Kontakt z główną księgową właściwie zautomatyzowany. Odbierają dokumenty od przedsiębiorcy na spokojnie. Dość duże udoskonalenie. Jestem zoptymalizowany najlepiej, jak się tylko dało. W Polsce niestety ciśnienie na podnoszenie podatków jest ogromne, ale jeszcze takie biura rachunkowe ratują przedsiębiorców.

xtigerx

Posty: 6

 
Cennik usług księgowych z reguły się uzależnia od skali wystawianych dokumentów księgowych, więc przyda się ocena, ilu klientów będziesz miał na początku. Zrób lekkie rozeznanie.

johncena67

Posty: 7