Sklep z dywanami

Sklep z dywanami

Żaden dywan mi się nie podoba, a koniecznie muszę coś szybko wybrać, bo podłoga bywa dość zimna. Może skuszę się na modny wzór.

Macie jakieś propozycje?

Sarenka

Posty: 15

 
Nowoczesny dywan?

Wolę takie tradycyjne, ale co kto lubi. Te nowe dywany nie różnią się zbytnio od wykładzin, a jeśli mam kłaść w domu wykładzinę, wolę chodzić po gołej podłodze, bo nie znoszę czegoś takiego.

Aarus24

Posty: 37

 
Ogólnie modny dywan to każda oferta, która pojawia się np. w czasopismach branżowych. Pooglądaj też oferty sklepów w internecie, przeważnie mają – przeważnie na głównej stronie – najmodniejsze propozycje. To ciekawe dywany, pasujące i do salonu, i do pokoju gościnnego.

Alexxxx

Posty: 29

 
Chciałabym polecić nowoczesny dywan w geometryczne wzory.

Takie coś będzie pasowało do każdego pomieszczenia, a kolor można dobrać do wystroju. Wygląda moim zdaniem lepiej niż dywan w kwiaty czy jakieś plamy.

Hoteowo24h

Posty: 13

 
Nie lubię chować podłogi, niemniej jednak myślę, iż dla ładnego dywanu dałabym radę to zrobić. Też szukam jakichś ofert, więc podepnę się pod wątek. Nie zależy mi na cenie, tylko na jakości, żeby było pożądane byłoby.

Polaczek90

Posty: 24

 
W sypialni przyda się dywan, ale uważajcie, bo poniektóre uczulają.

Może trzeba kupić jakiś z naturalnych włókien. Używając wykładziny, długo nie widzi się istniejącego uczulenia, potem pojawia się dywan i wszyscy kichają, przeżyłam coś takiego :)

radziomil

Posty: 19

 
Witaj.

Może spodobają Ci się wzory stylizowane na afrykańskie? Widziałam niedawno kilka takich dywanów, nowoczesnych i bardzo miłych w dotyku, a jednocześnie wyglądały mocno egzotycznie. Być może to hit sezonu, więc pożądane byłoby zerknąć do oferty internetowych sklepów z dywanami, albo przejść się po galeriach, jeśli wolisz kupować stacjonarnie.

Klarka45

Posty: 13

 
Cześć, zobacz tutaj https://kupdywan.pl/8-shaggy.

Co do cen, to są inne, ale widziałam na stronie rzeczywiście wspaniałe i modne dywany, serdecznie polecam.

Tatusiek4

Posty: 23

 
Tradycyjne dywany bywały ciężkie, można było nieźle zmęczyć się przy trzepaniu i rozkładaniu na podłogę, a już próby prania… masakra. Całe szczęście te nowoczesne nie są już takie, kupiłam niedawno łącznie trzy dywany i muszę przyznać, że są to daleko lepsze produkty niż te dawne. Wzory też są ciekawe, teraz mieszkam zupełnie inaczej, ogólnie jestem zadowolona.

enzoteq

Posty: 30

 
Do ogromnych pomieszczeń najlepsze będą dywany innowacyjne, lecz takie, po jakich chodzi się bardzo miękko. Są modne, więc ma je każdy sklep z dywanami.

Na pewno znajdziesz coś w internecie, przy okazji oferują dowóz.

komspid03

Posty: 24