Stojaki reklamowe

Stojaki reklamowe

Witam! Dobrej jakości nowoczesne stojaki reklamowe są mi potrzebne. Generalnie chodzi o artykuły przemysłowe, które chcemy w odpowiednim dedykowanym do tego miejscu eksponować w sklepach. Ktoś, coś? Gdzie zamawiacie takie akcesoria?

edziu

Posty: 7

 
Stojaki kartonowe są chyba najlepszą opcją jeśli chodzi o ekspozytory..no chyba że ktoś ma punkt jubilerski to wtedy bym raczej brylantów na kartonie klientom nie pokazywał :) Ale w całej masie innych produktów takich stand dobrze się sprawdza.

egerdi

Posty: 16

 
Ostatnie standy jakie zamawialiśmy dla kampania dla firmy oferującej suplementy diety nie wyszły za dobrze...Ogólnie nie trafiliśmy co do wykonawcy, zrobił nam projekt który może by się sprawdził za komuny ale nie w XXI wieku...także szukamy kogoś innego aktualnie.

Lupusx

Posty: 23

 
Ostatnio kupowaliśmy kilkanaście stojaków kartonowych od firmy Oficyna97 (tu ich ofertę masz -oficyna97.pl ). Bardzo dobra jakość, standy są dokładnie takie jak sobie życzyliśmy, wymiary okej, wszystko się zgadza. U nich jest fajne, że nie trzeba tylko dużych seryjnych nakładów zamawiać, można od dziesięciu sztuk już złożyć zamówienie. Większość producentów tak małych zamówień w ogóle nie obsługuje.

xacti

Posty: 20

 
Nie za bardzo jestem zorientowany co do producentów tego typu akcesoriów. Raczej w naszych kampaniach z takich materiałów promocyjnych nie korzystamy, chociaż kto wie może i też takie zlecenia się zaczną kiedyś. ;)

Yuri20

Posty: 10

 
Standy są bardzo okej opcją żeby się dodatkowo wypromować. Dużo marek z tego korzysta bo przy niewielkim wkładzie własnym można rzeczywiście swoją ofertę w fajny atrakcyjny sposób pokazać światu.

audi80

Posty: 7

 
Nie za bardzo się orientuję kto projektuje tego typu dodatki powiem szczerze. Wiem, że znajomy swego czasu pracował w agencji reklamowej więc może on by coś wiedział więcej pewnie z tego typu gadżetów korzystali przy różnych kampaniach.

Oct714

Posty: 15