ekspozytory reklamowe

ekspozytory reklamowe

Cześć, u kogo można zamówić stojaki reklamowe w niewielkiej ilości i nie przepłacić?

nighthaze

Posty: 9

 
Z jakimi kosztami trzeba się liczyć, kiedy chcemy zamówić taki kartonowy stojak? Czy można zamówić jeden? Czy to kompletnie się nie opłaca?

Julian

Posty: 5

 
Tak w temacie, często dajecie się złapać na promocyjne artykuły wystawione na stojakach? Ja muszę przyznać, że zdarza mi się być na to złapanym.

namok

Posty: 5

 
Jeżeli chcesz mieć zrealizowany projekt od A do Z to zdecydowanie polecam Tobie oficyna97.pl. Wielokrotnie zlecałem im już produkcję standów reklamowych i zawsze byłem zadowolony. Oczywiście przed złożeniem zamówienia zdecydowanie warto mieć jakiś plan w głowie.

Matusiński

Posty: 5

 
Stojaki powinny być wysokiej jakości, inaczej klient może być niezadowolony. Zwłaszcza, w sytuacji jak się stand rozpada, albo coś odkleja. Wygląda to niezbyt dobrze.

Hostelos3

Posty: 5

 
Nie powiem gdzie tak stojak zamówić, ale mogę podpowiedzieć, że warto postawić na jakość. Mnie osobiście bardzo denerwuje jak stojak w sklepie się rozpada, ale coś od niego się odkleja czy wręcz odpada. Dla mnie osobiści to słabe jest.

mnichuś34

Posty: 3

 
Zastanawiam się, ale uważam, że dobry stand to taki, który z jednej strony nawiązuje do produktu a z drugiej jest praktycznie niewidoczny. Świetnym dla mnie przykładem jest stojak z drzewem ze świeżakami.

Lupusx

Posty: 7