Jaka agencja organizuje eventy

Jaka agencja organizuje eventy

Hej, może ktoś z Was zna jakąś agencje eventową, którą może polecić jeśli chodzi o organizacje imprezy integracyjnej dla pracowników. Ogólnie szukam czegoś atrakcyjnego, nieco innego niż wszyscy organizują. Co do kosztów jakoś tam jestem elastyczny, choć wiadomo że ma być dobrze, ale jeśli nie będzie to kroci kosztowało to będzie jeszcze lepiej.

Antekkk

Posty: 4

 
Mnie znajomy polecił Agencję Power (https://www.agencjapower.pl/pl/) i faktycznie jeśli chodzi o profesjonalizm to najwyższym poziom. Widać, że zorganizowani na bardzo wysokim poziomie i jeśli chodzi o imprezy firmowe można na nich liczyć.

Klarkaa45

Posty: 4

 
Zdecydowanie w przypadku imprezy dla kontrahentów trzeba będzie się pokazać. Może coś nietypowego, co faktycznie będzie się wyróżniać a nie jakiś zwykły bankiet? Ogólnie jeśli chodzi o takie rzeczy, które mogą się wyróżnić to zazwyczaj współpracujemy z Agencją Power z Warszawy, świetni specjaliści od eventów z grupą pasjonatów, którzy zawsze coś zaproponują.

namok

Posty: 18

 
Powiem szczerze, że jeśli chodzi o moje spostrzeżenia to jednak imprezy, które robią profesjonalne agencje od strony promocyjnej jednak wypadają lepiej niż jak ktoś tam coś sam stara się zaplanować czy zorganizować.

zenek744

Posty: 4

 
Kluczowa sprawa to oczywiście znalezienie dobrych pomysłów. Jak sam nie masz takich pomysłów to nie ma innej opcji, tylko przy organizacji będzie trzeba skorzystać z pomocy. Jeśli chodzi o takie agencje to pod katem imprez firmowych na pewno z jakością usług wyróżnia się Agencja Power.

Dahu09

Posty: 17

 
Moim zdaniem raczej jeśli chodzi o imprezę promocyjną to warto skorzystać z czyjegoś doświadczenia nie robić tego na własną rękę, bo raczej będzie to trudne.

alibabuś45

Posty: 4

 
Podstawa jeśli chodzi o firmowe imprezy to przede wszystkim pomysł a potem przygotowanie takiego scenariusza, który będzie trafiał w gust tych, którzy będą w imprezie uczestniczyć. To w sumie najważniejsze, bo jednak inaczej to będzie jak chodzi o imprezę dla klientów, a inaczej jak w grę wchodzić będzie impreza dla pracowników.

Saagerrak

Posty: 7

 
Poszukaj może jakieś oferty, która faktycznie pod Twoją firmę będzie skrojona. Wiadomo, że obecnie organizacja imprez różnie wygląda, ale też jak chcesz koniecznie z jakieś agencji skorzystać to musisz mieć pewność, że jakość działania będzie na dobrym poziomie.

Klarkaa45

Posty: 5