strategia marketingowa, kogo polecicie?

strategia marketingowa, kogo polecicie?

Dzień dobry. Jak ważna jest strategia marketingowa, jeśli chodzi o sukces przedsiębiorstwa? Pytam, ponieważ nie mam takiej opracowanej w firmie :)

MaszWielkosc

Posty: 5

 
Strategia marketingowa jest istotna, co udowadnia ta firma:
https://www.strategiemarketingowe.com.pl. Dzięki współpracy z nią zainteresowanie usługami naszego przedsiębiorstwa zdecydowanie wzrosło. Serdecznie ich polecam! :)))

johncena67

Posty: 16

 
Próbowałem podjąć się wyzwania tj. opracowywanie strategii marketingowej, ale nie niezmiernie mi wychodziło. Potem podjąłem kontakt z agencją marketingową, która szybko zajęła się tą kwestią za mnie. Nie zapłaciłem ponadprzeciętnie dużo za jej usługi.

Złoty

Posty: 14

 
Z doświadczenia wiem, że bardzo pomocne potrafią być analizy rynku i konkurencji. Renomowane firmy, które się tym zajmują oczekują dość wysokiego wynagrodzenia za takie analizy, ale w wielu okolicznościach zwyczajnie warto tyle zapłacić :)

LKC00

Posty: 31

 
Do niedawna przygotowywałem strategie marketingowe przedsiębiorstw. Uważam, że powinniście zwrócić nadzwyczajną uwagę na to, z kim podejmujecie współpracę. To kluczowe.

Gabat

Posty: 6

 
Pisanie strategii marketingowych to specjalność agencji reklamowych, którym warto zaufać, ale pod warunkiem, iż posiadają odpowiednie doświadczenie i szereg rekomendacji pochodzących od dotychczasowych klientów. To podstawa, jeśli chodzi o reklamę w sieci.

Watuniaa

Posty: 14

 
Jestem właśnie przed pisaniem strategii marketingowej, jaka ma być gwarantem mojego sukcesu. Nie ukrywam, iż niesłychanie obawiam się tego zadania, gdyż nigdy wcześniej nie pisałem jakiejkolwiek strategii dla prowadzonego biznesu. To będzie mój pierwszy raz :)))

damian

Posty: 11

 
Dopiero niedawno przekonałem się o tym, jak dochodowe potrafi być pisanie strategii marketingowych. Moja znajoma specjalizuje się w tym temacie i faktycznie takie usługi stanowią główne źródło jej przychodu. Solidna strategia to koszt nawet paru tysięcy pln.

CoRyn

Posty: 17

 
W niektórych okolicznościach audyt strategii marketingowej jest czynnością wręcz niezbędną. Lepiej znaleźć błędy w strategii niż je powielać...

atek562

Posty: 14

 
Na własną rękę porwałem się na tworzenie strategii marketingowej. Po krótkiej chwili postanowiłem powierzyć to zadanie profesjonalistom, gdyż zwykle mnie przerosło.

pawel253

Posty: 8