parawany dekoracyjne

parawany dekoracyjne

Hej, czy warto waszym zdaniem zainwestować w parawan do podziału salonu kosmetycznego?

Bhapo

Posty: 5

 
W dekoracyjny parawan zainwestuj, bo moim zdaniem uniwersalne rozwiązanie do dzielenia dużych, czy nawet mniejszych pokojów, szczególnie ze współlokatorami.

Pendrzeec

Posty: 8

 
Na balkon sobie przenoszę często parawan. Można dłużej posiedzieć, nawet imprezę zrobić, a nic i tak nie widać :)

tigra32

Posty: 10

 
Kupiliśmy parawan do domu, bo po remoncie nam wyszła wada ściany i parawan stoi tam, gdzie jest właśnie brak. Sprawdza się, niezła dekoracja. Z tych ciekawszych to ma na pewno https://www.fototap.pl/parawany. Jeden z bardziej przejrzystych sklepów z tej kategorii. Ogólnie trudno znaleźć parawany dekoracyjne w lepszych cenach.

Pacothelllucia

Posty: 8

 
U mnie parawan w mieszkaniu pełni rolę garderoby, jak mieszkam z partnerem. Po prostu wydzielasz sobie strefę prywatną, można przed kompem posiedzieć, czy coś innego. W każdym razie niezawodne rozwiązanie.

Yuri20

Posty: 9

 
Weź pod uwagę parawan, na którym można rysować, jeżeli masz dzieciaki. U mnie w gabinecie SPA postawiliśmy coś takiego i cieszy się dużą popularnością ta strefa.

tigra32

Posty: 8

 
Myślałem nad wstawieniem ścianki działowej, ale to się na dłuższą metę nie sprawdza. Parawan lepszy, bo daje większą elastyczność w aranżacji, jakby coś ci się znudziło.

Julian

Posty: 13

 
Mam kuchnię połączoną z salonem i jednak parawan dobrze się sprawdza, bo tego tak nie widać.

Urszulka_56

Posty: 24

 
Za parawanem się najczęściej przebieram i przenoszę tam, gdzie mi akurat potrzeba większej prywatności. Dobra sprawa, jeżeli mieszkasz z kilkoma osobami, co jest coraz popularniejsze w sumie.

Gosienka54

Posty: 9