Obrazy olejne

Obrazy olejne

Hej, znacie może miejsce w sieci, gdzie można zapoznać się i kupić obrazy olejne jakichś dobrych polskich malarzy. Nie znam się na artystach, polecacie kogoś, zależy mi na tematyce kwiatów.

dudzik78

Posty: 9

 
Świetna sprawa, dziękuję za polecenie tej galerii. Właśnie o takie portrety olejne mi chodziło. Nigdzie nie mogłam znaleźć tak dobrych, jak tutaj się prezentują. Mam nadzieję, że i moje zamówienie zostanie tak dobrze zrealizowane. Pozdrawiam.

TeS

Posty: 19

 
Kocham obrazy olejne. W moim domu jest ich tak mnóstwo, iż już ich nawet nie liczę. Naprawdę dysponują duszę i coś w nich jest co nas przyciąga. Mam kilku ulubionych artystów i nie skaczę z kwiatka na kwiatek:) Polecam odwiedzać galerię, znakomity relaks dla psychiki.

xacti

Posty: 13

 
Kiedyś nie bardzo interesowała mnie sztuka. Odkąd mam swoje mieszkanie gustują w obrazach olejnych i zapełniają moje ściany nie tylko w salonie. Nie wyobrażam sobie, by mogło być inaczej. Dlatego wszystkim, którzy nie mają pomysłu na design w mieszkaniu proponuję sztukę, jest ponadczasowa i zawsze modna.

kamillysiakk

Posty: 28

 
Nigdy w życiu nie rzucajcie się na portrety zamówienie z niewiadomego źródła. Do mnie dotarła karykatura, jakiej nie da się powiesić na ścianę. Jeśli już zamawiać, to w fachowej galerii sztuki.

xxx_009

Posty: 10

 
https://www.oprawiamyobrazy.pl/ramy-oprawy-obrazow/ - dla zainteresowanych najlepsza oprawa obrazów jeśli chodzi o Łódź. Doradzają, pomagają. Nie trzeba się na niczym znać, robią to za Ciebie, efekt jest genialny.

norBoro

Posty: 21

 
Mało kto z nas na co dzień zajmujących się pracą wchodzi na strony internetowe galerii, a tym bardziej odwiedza tradycyjne galerie. Wielka szkoda, bo jakoś ostatnio zaczęłam interesować się obrazami olejnymi i teraz wiem, ile straciłam nie uczestnicząc w takim życiu. Teraz nadrabiam stracony czas również kupując dzieła, które bardzo mi się spodobają.

oleander

Posty: 10