Gdzie można kupić beton architektoniczny ?

Gdzie można kupić beton architektoniczny ?

Gdzie kupić beton architektoniczny? Wiem, że jest on w większości sklepów, ale zależy mi na sprawdzonym miejscu. Mam też pytanie, czy trzeba fachowców, żeby taki beton położyć, czy można bez doświadczenia :)

nikolusw

Posty: 10

 
No jak dla mnie kobiety wymagającej kupowanie takich mebli był ogromnie trudnym zajęciem. Długo poszukiwałam jakichś faktycznie oryginalnych nowoczesnych krzeseł designerskich, które super wtopiłyby się w moje wnętrze :) Sklep jak najniezwyklej polecam pod każdym względem. Pożądane byłoby tam zajrzeć i zrobić kupowanie.

Krasny

Posty: 13

 
Zaintrygował mnie loft system, a w sklepie znalazłam przepiękne panele trójwymiarowe, o jakich nawet nie śniłam. Możliwości jest naprawdę ogromna ilość, jeśli chodzi o te panele 3d, mam pomysł na salon i hol, teraz czas porozmawiać z mężem ;)

labuh

Posty: 11

 
Też należę do zadowolonego grona osób, które wybrały do siebie beton dekoracyjny. Początkowo się troszkę wahałem. Lecz efekt jest piorunująco dobry. Mam ten beton w całym holu i planuję jeszcze coś pokombinować w salonie, albowiem szanse jest wiele.

Yuri20

Posty: 12

 
Teraz mogę szczerze powiedzieć, iż mój salon w końcu wygląda nowocześnie. Dzięki płytom betonowym można nadać wnętrzu oryginalnego wyglądu. Poleca do każdego pomieszczenia.

Marioleczka

Posty: 11

 
Bardzo fajne te panele 3d, sklep proponuje tu moc rozwiązań :) Mnie najbardziej podobają się te w oryginalnym kolorze i fajnie wyglądałyby w salonie. Potrzebny mi tylko jakiś konkretny pomysł jak to dokładnie urządzić i działam. Bardzo spoko materiał, jeśli chodzi o wykończenia.

Kitas

Posty: 10

 
Tak więc szybciutko i na temat tutaj macie niezmiernie szeroką ofertę materiałów wykończeniowych i to nowoczesnych technologii, jak np. beton architektoniczny http://www.popstyl.pl

propek1

Posty: 10

 
Tak jest odporna na temperatury, wilgoć. Osobiście wykańczałem nią taras i jest już 2 lata, nic się z nią nie dzieje. Wygląda wciąż jak nowa. Polecam, generalnie rzecz biorąc niezmiernie bezproblemowo taką deskę elewacyjną się kładzie, a wygląda faktycznie niezmiernie ładnie, oryginalnie. U nas spełnia powinność :)

edek

Posty: 10