Sklep z fototapetami

Sklep z fototapetami

Dzień dobry ;-) Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu internetowego z fototapetami. Jeśli możecie jakiegoś sprzedawcę online podpowiedzieć to będę szalenie wdzięczny ;)

namok

Posty: 6

 
Mi się podobają generalnie motywy i gadżety z lat przedwojennych więc jeśli bym szukala jakiejs fototapety to może ze śpiewającym Dymszą, albo Bodo...tamte czasy miały zupełnie inny klimat niż te nasze szybkie i często pozbawione duszy XXI wieczne.

Takumi

Posty: 24

 
Polecam fototapety, super pomysł na zmianę aranżacji wnętrz nieduzym kosztem pieniężnym i czasowym. Co do sklepów to mam sprawdzony tylko ten na fototap.pl. Fototapety proste w przyklejeniu, w różnych rozmiarach, z ciekawymi motywami, można sobie coś dobrać indywidualnie pod projekt.

Hostelos3

Posty: 25

 
Na fototapetach to się szczególnie nie znam potrafię jedynie rozróżnić takie które mi się podobają i takie których bym sobie nigdy w domu nie zamontowała :) Tych ładnych które mi się podobają jest zdecydowanie więcej.

Klarcia34

Posty: 10

 
Mi osobiście najlepiej fototapeta by pasowała do salonu i to zwłaszcza w jakimś lofcie, czy ogólnie industrialnym klimacie. Wtedy taka grafika ma moim zdaniem szansę żeby dobrze zdać egzamin.

Marioleczka

Posty: 6

 
Kumpel sobie w kawalerce bardzo fajnie odremontował niedawno głównie korzystając z fototapet, nawet wstawił sobie do łazienki taki obrazek, ponoć są tapety które nie powinny niszczeć od wody i generalnie wilgoci.

Krzysio

Posty: 14

 
Ciekawe są fototapety pokazujące jakieś prawdziwe pejzaże z różnych stron świata. Pustynie, wielkie jeziora, sawanna, dolina amazonki, tego typu rzeczy zawsze dobrze wypadają na zdjęciach.

Eukalipto

Posty: 42