Fototapety

Fototapety

Hello! :) Potrzebuję ładną fototapetę do pokoju dziecięcego. Jakieś propozycje? Gdzie kupowaliście w necie coś takiego? Dobrze by było jakby sklep potrafił tak zapakować tapetę żeby nie ucierpiała przy dostawie....

Eksperttt45

Posty: 6

 
Fototapety są bardzo fajnym rozwiązaniem żeby w sumie w jeden dzień nadać wnetrzom zupełnie nowego wyglądu. Moi rodzice kiedyś wyłożyli sobie fototapetę z widokiem pustyni w salonie i bardzo mi się podobało jak to wyszło u nich.

jesika

Posty: 3

 
Mam sporo fajnych zdjęć z wakacji w Egipcie i tak sobie kombinuję czy by właśnie czegoś nie wywołać w większym formacie, może właśnie jako fototapetę? Ktoś tak robił?

Jasio234

Posty: 16

 
Ja sobie chwalę firmę na stronie fototap.pl. Kupowałem u nich parę razy, głównie fototapety do hostelu. Porządnie zrobione, duży wybór motywów, od bardziej klasycznych czarno-białych, po intensywnie kolorowe.

Kitas

Posty: 5

 
Chyba w ogóle wróciła moda na fototapety ostatnio. Pamiętam że takie dekoracje były popularne w latach dziewięćdziesiątych, potem gdzieś zniknęły i teraz jakby wracają.

koko

Posty: 5

 
Fototapety są fajne o ile są dobrze dobrane i dopasowane z pomysłem do wnętrz. Już parę razy widziałem takie obrazki u ludzi w pokojach, że się za głowę łapałem :P

Czarek

Posty: 33

 
Jak się nabierze wprawy to tapetę można kłaść z zamkniętymi oczami ;) najtrudniejszy pierwszy pasek a potem to już idzie lekko.

basiulka45

Posty: 8

 
Będę kupowała fototapetę do kuchni i myślę o jakiejś grafice przedstawiającej Prowansję. Wiecie gdzie by takich motywow poszukać??

Lipa08

Posty: 9