Gdzie są dostępne papierosy elektroniczne?

Gdzie są dostępne papierosy elektroniczne?

Hej. Niedawno znajomy przedstawił mi papierosy elektroniczne. Biorę pod uwagę ich wykorzystanie przy rzucaniu nałogu, bowiem są mniej szkodliwe dla mojego organizmu.

Próbowaliście już tak?

piotrex007

Posty: 21

 
Hej. Papierosy elektroniczne na rynku pojawiły się już kilka lat temu i trudno dziwić się ich popularności, skoro są tańszym odpowiednikiem normalnych papierosów, a jednocześnie satysfakcjonując potrzeby niektórych użytkowników. Na plus wypada fakt, iż wykorzystując je unikamy w swojej okolicy robienia z ludzi biernych palaczy, a wygoda korzystania jest także większa.

olidaks

Posty: 18

 
Dzień dobry. Jeśli chodzi o e-papierosy to polecam je przede wszystkim dlatego, że nie wytwarzają dymu, dzięki czemu unikamy setek szkodliwych substancji, które mogą w przyszłości wywołać raka.

To rozwiązanie zdecydowanie bardziej estetyczne, ponieważ unikamy także smrodu.

CzeX

Posty: 19

 
Witam serdecznie. Papierosy elektroniczne miały być moim krokiem w kierunku pożegnania się z nałogiem. Nieszczególnie pasowało mi, że będę nadal truł się szkodliwą nikotyną, ale musiałem to jakoś zaakceptować. Na szczęście po kilku tygodniach palenia takiego papierosa znudził mi się, a ja nie wróciłem do zwykłego tytoniu.

Onicke

Posty: 18

 
Witam. E-papierosy stanowią grupę produktów, która dostępna jest na rynku od kilku lat. Osobiście przekonałem się do nich dopiero niedawno, gdy znalazłem sklep http://www.palimy.com. Zrealizowałem niewielkie zamówienie, a następnie kolejne i kolejne. Przekonały mnie przede wszystkim niskie ceny za cały miesiąc palenia, co jest bezsprzecznie pozytywem.

norBoro

Posty: 21

 
Dzień dobry. Jeżeli chodzi o e-papierosy to polecam je przede wszystkim dlatego, że nie wytwarzają dymu, dzięki czemu unikamy setek szkodliwych substancji, które mogą w przyszłości wywołać raka.

To rozwiązanie zdecydowanie niezwyklej estetyczne, albowiem unikamy zarówno smrodu.

980000

Posty: 16

 
Dzień dobry.

Zastanawiałem się nad tym, co niesie za sobą zakup e-papierosa. Zrealizowałem ten zakup i wtedy przekonałem się, że to przede wszystkim wygoda, bo z takiego produktu można korzystać dosłownie wszędzie.

Jego zaletą jest fakt, iż nie wytwarza dymu, a zarazem unikamy całego mnóstwa szkodliwych substancji. Ponadto wykluczona jest możliwość zaśnięcia z odpalonym papierosem i nie czynimy innych biernymi palaczami.

Nwaah22

Posty: 24

 
Dzień dobry.

Zastanawiałem się nad tym, co niesie za sobą zakup e-papierosa. Zrealizowałem ten zakup i wówczas przekonałem się, że to przede wszystkim wygoda, bowiem z takiego produktu można korzystać dosłownie wszędzie.

Jego zaletą jest fakt, że nie wytwarza dymu, a zarazem unikamy całego mnóstwa szkodliwych substancji. Na domiar tego wykluczona jest szansa zaśnięcia z odpalonym papierosem i nie czynimy innych biernymi palaczami.

EkstraIBM

Posty: 25

 
Dzień dobry.

Z całą pewnością papierosy elektroniczne wydają się ciekawym pomysłem, gdy chcemy przede wszystkim zaoszczędzić, a zarazem nie śmierdzieć już w opinii innych papierosami. Paląc takiego papierosa nie wypuszczamy szkodliwego dymu, który ma charakterystyczny zapach, podobnie jak nasze ciuchy.

Krzysio

Posty: 29

 
Cześć.

Jeżeli chodzi o e-papierosy to do mnie przemawia fakt, że to rozwiązanie jest niezwyklej ekologiczne, a zarazem mniej rakotwórcze, albowiem do organizmu trafia mniej szkodliwych substancji. Zaoszczędzimy jednocześnie pieniądze, a także możemy mieć pewność, że nie zaśniemy z „odpalonym” papierosem, który spowoduje pożar.

AlaMAX

Posty: 23