Dron fpv cena

Dron fpv cena

A jak jest odnośnie dronów fpv, z jaką ceną trzeba się liczyć. Nie chodzi mi o jakiś wypasiony model, tylko taki do celów rekreacyjnych. Czekam na wasze odpowiedzi co warto kupić:)

Garguł12

Posty: 9

 
Z tego sklepu to akurat też polecam sprzęt. Bardzo dobrej jakości drony, a sklep dobrze prowadzony, mają wszystkie części, jest jak trzeba. Moim sprzętem zakupionego właśnie w tym sklepie latam nawet w niezłym deszczu.

Laleczka

Posty: 10

 
Zaglądałem ma stronę i wiele modeli dronów w tym sklepie przykuło moją uwagę. Nawet cenowo nie wygląda to tak źle. A myślałem już, że nie będzie mnie na taką zabawkę stać. Wiadomo, że za tek 500 zł mamy tylko zabawkę, ale na początek jak znalazł. Polecam popatrzeć może i wma coś wpadnie w oko.

dziubek56

Posty: 6

 
Jeśli już się zdecyduję to na pewno na model z kamerką. Widziałem w tym sklepie, ze dron fpv akurat zmieści się w moim budżecie. W sumie to na sam początek cena takiego drona musi być niska z wiadomych powodów. Spore ryzyko!!!!

alxiss

Posty: 16

 
Każdy pyta o drony i cenę. A rozrzut jest spory i nie da się tego tak po prostu ocenić. To jest link do dobrego doświadczonego sklepu gdzie można znaleźć wszystko co konieczne na początek, niemniej jednak i oczywiście później http://abc-rc.pl/Drony.

Lupusx

Posty: 22

 
Do celów rekreacyjnych drony mogą sobie latać legalnie:-) A jeśli nie czujesz się na siłach, zawsze możesz zacząć od latania w pokoju;-) Poważnie życzę każdemu powodzenia na starcie, bo drony to świetna sprawa.

codePerformance

Posty: 15

 
Nawet na sam początek jeżeli chodzi o drony i ich cenę nie możemy kusić się jakimiś mega wyprzedażami, nie wiadomo w ogóle co to może być. Zapłacisz mniej natomiast za nic, coś czym przelecisz się góra kilka razy.

eX777

Posty: 27

 
Do celów rekreacyjnych drony mogą sobie latać legalnie:-) A jeśli nie czujesz się na siłach, zawsze możesz zacząć od latania w pokoju;-) Poważnie życzę każdemu powodzenia na starcie, bo drony to kapitalna sprawa.

witek55

Posty: 12