oświetlenie led warszawa

oświetlenie led warszawa

Potrzebny mi namiar na sprawdzonego dostawcę ledów w Wawie..Znacie taką firmę? Chodzi mi o zakup hurtowy dobrej jakości żarówek, taśm, opraw itd.

eef12

Posty: 16

 
No teraz to wybór, jeśli chodzi o żarówki, zasilacze, taśmy LED to jest spory. Jak jeszcze kilka lat temu szukałem paru rzeczy to była bieda i do tego ceny jakieś od czapy. Także jest dobrze!

PiSi

Posty: 25

 
Siemka. Tak sobie ostatnio dyskutowaliśmy z żoną nad takimi energooszczędnymi żaróweczkami, czy by nie kupić. Także temat dla mnie;) Może skorzystam z ewentualnych podpowiedzi ;) Pozdrawiam.

Granz@9

Posty: 27

 
Ja LEDy polecam, faktycznie mniej ciągną prądu, a do tego są wygodniejsze w zwykłym użytku...nie nagrzewają się jak dzikie, tak jak te zwykłe żarówy, co trudno odkręcić jak są gorące. Co do sklepu to ja sporo rzeczy do swojego domu zamówiłem przez serwis www.premiumlux.pl. To hurtownia, ale sprzedają też detalicznie. Pozdro!

Lalka

Posty: 27

 
Też się rozglądam po forach, czy ktoś zna jakiś dobrych dostawców, bo szczerze mówiąc to się w ogóle na tych Ledach nie znam. Wiem tylko, że mniej prądy ciągną i powinny się jakoś słabiej nagrzewać i tyle ;P

HalskiPL

Posty: 46

 
Z tego co piszą producenci to takie ledówki to mogą chodzić nawet kilkanaście lat...nieźle. Ja te zwykłe to wymieniać tak średnio raz na rok mi się przypalają.

Francuzik3

Posty: 18

 
Nawet nie zwracam uwagi na to jakie żarówki kupuję do domu. Biorę ten najtańsze i żeby gwint pasował i w sumie tyle;P No jeszcze patrzę na moc, bo przy 40-tkach to ciemnica straszna.

showmemore43

Posty: 22