artykuły dekoracyjne

artykuły dekoracyjne

Artykuły dekoracyjne, takie jak poduszki, abażury, jakieś ciekawe naklejki ścienne...W jakim sklepie mają dobrej klasy rzeczy tego rodzaju?

znamsienatym

Posty: 18

 
Oo mi to by się też przydał sklep z takimi fajnymi dodatkami i dekoracjami. Brakuje mi pomysłów na to jak zrobić sobie sypialnię i przydałoby się też trochę inspiracji, bo totalnie nie wiem jak co ułożyć i w ogóle.

Sdrowie07

Posty: 28

 
U mnie to mama dba o takie dekoracje ;)) Jak tylko przyjeżdża do nas w odwiedziny to zawsze ma ze sobą coś ciekawego. Ostatnio poduszeczki nam kupiła, idealne na sofę w salonie. Nie wiem skąd ona to kupuje takie rzeczy...:>

Krakus

Posty: 31

 
Do pokoju dziecięcego aktualnie szukam fajnej lampy stojącej z abażurem. Też by mi się sklep z ozdobami przydał ;) Parę już wzorów takich lamp widziałam, ale szału nie było...

666marian666

Posty: 24

 
Pomysłów na wystrój to ja mam akurat dużo, tylko mój chłopak nie za bardzo chce o nich słyszeć :P Bo ja to mam takie pomysły, które niestety wiążą się z kosztami, wyburzaniem ściany i innymi takimi operacjami :D

3czex

Posty: 22

 
W dekorowanie to się nie bawię jak na razie, bo mieszkanie wynajmuję, więc to i tak bez sensu. Za niedługo się pewnie znowu przeprowadzimy...jak już sobie kupię mieszkanie to wtedy się będę bardziej w takie rzeczy jak wystrój wnętrz wdrażać. Pzdr.

Masz34

Posty: 18

 
Hej, ja to poluję na jakiś fajny obrus do stołu w salonie. Bo póki co to stoi taki łysy ;) Raz że obrus to dobra ochrona dla blatu, a dwa że fajna dekoracja. Ogólnie nie chciałabym jakiegoś białego zamawiać, bo taki to od razu się pobrudzi...:-)

Szozi

Posty: 26

 
Nie wiem co tutaj doradzić, raczej nie zamawiam takich rzeczy z sieci, generalnie kupowanie przez internet to u mnie rzadkość. Wolę pójść do sklepu, wziąć produkt do ręki, przyjrzeć się z bliska i wtedy kupić. Pozdr!

Ananasek4

Posty: 19