Narożniki

Narożniki

Jakimi zasadami mam się kierować przy wyborze narożnika do salonu? Czy trzeba o czymś konkretnie pamiętać, czy raczej jest tutaj dowolność?

nighthaze

Posty: 2

 
Jak tak przeglądałem to pod kątem uszycia najlepiej wyglądają sofy z vero.pl . Ich katalog regularnie przeglądam, bo sama jestem dekoratorką wnętrz. Wielu swoim klientom nawet markę polecałam. U mnie na razie fotel od nich i narożnik mocno regulowany. Siedzi mi się na nim bardzo wygodnie i najlepiej wypoczywam. Nawet nie rozkładam, po prostu śpię tak.

wiesław11

Posty: 14

 
Sofa tylko z funkcją spania, bo jak kupisz taką standardową to czasami nawet ciężko się rozłożyć.

gruszk34

Posty: 11

 
Do kawalerek to raczej sofa niż narożnik, chociaż widziałem już różne podejścia. Ozdobne nogi to ciekawe udoskonalenie w sofach. Ja tam zawsze lubiłem minimalizm, więc polecam takie podejście każdemu. Meble minimalistyczne zupełnie lepiej wyglądają.

Marioleczka

Posty: 7

 
To zależy, na czym ci zależy. Funkcja spania i ruchome zagłówki to uważam w narożnikach, czy nawet sofach za absolutne minimum.

David

Posty: 23

 
Teraz narożniki robią często z fajnymi zagłówkami i systemem regulacji pod laptopa. Można zastąpić siedzenie na zwykłym krześle biurowym. W przypadku pracy wykonywanej z domu warto się skupić na głębszej analizie kwestii technicznych.

GeoFort

Posty: 12

 
Jak wiele mebli zamawiasz jednocześnie to pytaj o warunki promocyjne, rabaty. Na pewno ci coś przydzielą dodatkowo, chociażby poduszki dekoracyjne, coś w tym stylu.

asulka002

Posty: 7