Caleo Efficient

Caleo Efficient

Witam Serdecznie. Słyszeliście coś może i możecie się wypowiedzieć o ogrzewaniu domu folią? Mój znajomy z Niemczech oferuje już takie rozwiązanie swoim klientom a ja pierwszy raz o tym słyszałem.

eQub

Posty: 34

 
Witaj, myślałem o tej technice, ale póki co w Polsce jest ona w powijakach niestety. Najlepiej poczytaj prasę zagraniczną. O ile rozumiesz j. niemiecki to tam dużo znajdziesz, ale w j. angielskim też z pewnością coś się znajdzie.

Marko

Posty: 25

 
Proponuję się skontaktować z firmą GNG z Łodzi. Ich adres www gng.caleo.pl. GNG to autoryzowany dystrybutor w woj. łódzkim. Mają wielką wiedzę oraz bardzo przyjaznych i fachowych specjalistów.

Trenddd

Posty: 25

 
Proszę, tutaj masz link do dystrybutora folii grzewczych w naszym kraju www.gng.caleo.pl. Pozdrawiam serdecznie

saradonin

Posty: 39

 
W firmie GNG w łódzkim pracują fachowcy w tej branży, którzy zajmują się dystrybucją folii grzewczych w Polsce. Tu masz dokładny link do tego produktu - http://www.gng.caleo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=25&Itemid=203 

izabelka

Posty: 22

 
Niestety nie jestem Tobie w stanie doradzić. Wiem tylko tyle, że u nas w Polsce ta technologia jeszcze raczkuje, podczas gdy w Niemczech już jest na porządku dziennym. Jednakże co się dziwić, zawsze byliśmy daleko za Niemcami.

Tallulah32

Posty: 34

 
Witam. Czytałem już o matach grzewczych i foliach caleo, jednakże nie na tyle, aby móc Tobie doradzić, także czekaj na informację.

asdversary

Posty: 26

 
Folię Celeo dystrybuuje łódzka firma GNG (ich strona gng.caleo.pl). To jest solidna firma, która pomimo krótkiego stażu na rynku zna się bardzo dobrze na technologii i umie doradzić klientowi. Wiem, że są jeszcze jakieś inne firmy na rynku, ale z ich usług nie korzystałem.

Jasioneczek

Posty: 31

 
Dla alergików to świetna opcja, bo nie unosi kurzu w powietrzu. Koszt wychodzi bardzo podobnie do ogrzewania gazowego według raportów jakie czytałem, a koszt założenia to jak zakup bojlera i kilku kaloryferów.

morssssik

Posty: 22