klimatyzacje

klimatyzacje

Witajcie. Szukam firmy sprzedającej i montującej systemy klimatyzacyjne dla biur we Wrocławiu! Polecicie kogoś sprawdzonego i rzetelnego?

PucH2

Posty: 17

 
Cześć. Nie orientuję się raczej w temacie klimatyzacji. Już prędzej w systemach grzewczych bo ostatnio kupowałem solary na dach, tutaj mógłbym więcej poopowiadać na temat firm, kosztów itd.

irecki67

Posty: 20

 
Nom, we Wrocławiu to aż się roi od firm zakładających klimatyzację. Jakaś moda na takie systemy zapanowała. Już nie tylko w sklepach i biurach, ale w coraz większej ilości mieszkań mają takie chłodzenie. Spoko, społeczeństwo się bogaci :P

5666687

Posty: 25

 
Moją metodą na chłodzenie domu jest przeciąg. Stara, tradycyjna metoda, ale działa. Inna sprawa, że łatwo się zaziębić jak mocno wiatr hula, ale zawsze to jakieś ochłodzenie przynajmniej.

Szarowy22

Posty: 20

 
Warto by się skonsultować z ekspertem, bo kupić klimatyzator to nie problem. Tylko żeby on był odpowiednio, trafnie dobrany do specyfiki pomieszczenia, w dobrym miejscu zamontowany – to są ważne kwestie.

Hello98

Posty: 20

 
W biurze nam montowali klimatyzację kilka lat temu, ale nie wiem skąd szefostwo to zamawiało. Mogę ewentualnie zagadać z dyrektorką, może coś powie, jeśli to nie jakaś tajemnica.

Krakus

Posty: 31

 
Nie znam w ogóle sklepów z takimi rzeczami. Może mój kumpel by coś wiedział, bo on planuje kupić klimę do biura. Nie wiem w sumie na jakim etapie już jest, czy znalazł jakiegoś dostawcę, czy dalej szukam. Popytam.

xTxS

Posty: 24

 
Mój szwagier sobie sprawił klimatyzację do domu, to rzeczywiście komfort jest. Szczególnie, że u nas na Dolnym Śląsku to raczej upalnych dni latem nie brakuje;P Więc jest się przed czym chronić...A ja swoją drogą to do szczególnie ciepłolubnych nie należę.

FalaSmiechu

Posty: 41