Czy ciężko o świerka srebrnego ?

Czy ciężko o świerka srebrnego ?

Jeśli możecie polecić mi konkretnego, rzetelnego sprzedawcę świerku srebrnego, to bardzo dziękuję za pomoc. Wiem, że nieliczni go oferują i mają wysokiej jakości te drzewa.

merylk67

Posty: 12

 
Mnie nie chodzi o zarobek ze zbiorów owoców. Wybrałam do ogrodu borówkę amerykańską wysoką i mam z niej sporo owoców, ale nie sprzedaję. Mam dla siebie, zrobiłam też pyszne konfitury i soki. Owoc mega słodki

renia00

Posty: 19

 
W sklepach bywa faktycznie różnie, a już na pewno w marketach. Trafiłam na kiepskiej jakości sadzonki borówki amerykańskiej, więc w tym roku będą nici z owoców. Planuję też właśnie znaleźć jakieś zaufane miejsce, gdzie będę mogła nabyć faktycznie dobrego gatunki sadzonki. Wolę już więcej zapłacić i mieć pewność, iż są zdrowe.

090913123

Posty: 12

 
Najlepiej udać się do dobrej hurtowni sadzonek, nie byle gdzie. No i na pewno nie patrzeć na atrakcyjne ceny, bo nic one nie mówią, a sezon może być stracony.

Kleooo6

Posty: 7

 
W sklepach bywa naprawdę różnie, a już na pewno w marketach. Trafiłam na kiepskiej jakości sadzonki borówki amerykańskiej, więc w tym roku będą nici z owoców. Planuję też właśnie znaleźć jakieś zaufane miejsce, gdzie będę mogła kupić naprawdę dobrego gatunki sadzonki. Wolę już więcej zapłacić i mieć pewność, że są zdrowe.

Sewerynus

Posty: 7

 
Jak szukacie sprawdzonych sadzonek borówki amerykańskiej to proponuję zakup od tego gospodarstwa ogrodniczego http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_borowka_amerykanska.php. W tamtym roku koleżanka mi poleciła, naprawdę warto, zdrowe i silne sadzonki.

Elros

Posty: 16

 
Mnie zależy na sadzonkach krzewów owocowych, które dają owoce tego samego sezonu, a chyba tak nie jest w przypadku większości. Może zdecyduję się na borówkę, ale sama naprawdę nie wiem. Teraz będę miała więcej czasu, bo będę na urlopie wychowawczym, więc szukam możliwości nawet zarobkowych z uprawy :)

cr7

Posty: 12

 
Kilka lat temu też miałem taki dylemat odnośnie sadzonek borówki amerykańskiej, bo jednakże nie każda odmiana z tego co słyszałem lubi się u nas przyjąć. A miałem chęć na borówkę w swoim ogrodzie. I tak rzeczywiście najlepiej nabyć sadzonki prosto od gospodarstwa ogrodniczego. Jak coś to zawsze pomogą, doradzą. Bynajmniej w moim wypadku tak było.

piXel23

Posty: 26

 
Super sprawa i naprawdę polecam. Jeśli chodzi o sadzonki drzew owocowych z tego gospodarstwa to po prostu są pierwsza klasa. W tym roku planuję posadzić kolejne, jest miejsce więc będę korzystać. Nie ma to jak swoje sprawdzone, niepryskane owoce. Polecam.

Thaniell

Posty: 15