producent roślin, polecicie ?

producent roślin, polecicie ?

Jest ktoś, kto produkuje rośliny i ma sprzedaż zdalną? Szukam szkółki, która jest w pełni profesjonalnie przygotowana z ofertą. Mam duże wymagania i oczekiwania.

strom

Posty: 2

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeśli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wtedy ma to sens. Mam dużo czasu, wobec tego kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, niemniej jednak czy każdemu będzie się podobało? To trzeba sprawdzić tworząc mały ogród.

Zdzichu

Posty: 9

 
Korzystamy z oferty byliny świerk ze strony https://byliny-swierk.pl. Sprzedają tylko ilości hurtowe, ale ja właśnie takich potrzebowałem. Niskie ceny i wysoka jakość to jest ta firma.

Adi666

Posty: 17

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, albowiem to najmniej problematyczne rośliny. Niezmiernie dobrze do tego nadaje się acena, która jest dostępna w niesłychanie przeróżnych odmianach. Roślina ma do paru cm wysokości.

labuh

Posty: 3

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie problem, bo mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten cel osiągnąć. Polecam trawnik, bo jest mniej wymagający.

antoś_01

Posty: 4

 
Kocham rośliny, wobec tego dla mnie byliny są super. Uwielbiam je na własną rękę sadzić, wobec tego w szkółce nabyłem ich niezwykle dużą ilość. Mój ogród to przede wszystkim byliny, wobec tego polecam takie rośliny. Wyglądają rzeczywiście pięknie.

Boberek

Posty: 36

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła naprawdę piękna. Nie jest mocno wymagająca, dlatego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

syrena88

Posty: 11

 
U mnie producent roślin zaoferował bardzo niskie ceny. W ten sposób wiem, że nie przepłaciłem. Właściwie mnie to bardziej zależało na wysokiej klasie roślin i to wszystko otrzymałem.

wisła1905

Posty: 9