Czy w Bydgoszczy można kupić korę ogrodową ?

Czy w Bydgoszczy można kupić korę ogrodową ?

Witam, szukam sprzedaży kory ogrodowej w Bydgoszczy. Wiem, że nietrudno znaleźć w sieci, ale chodzi mi o sprawdzone miejsce. Jak znacie firmę godną polecenia, czekam i dziękuję.

Wariat

Posty: 12

 
To bardzo dobrze, że sporo osób tutaj pozytywnie wypowiada się na temat tego producenta kory. Nie będę miał więc wątpliwości podczas wyboru, dzięki i pozdrawiam.

GGregbard

Posty: 13

 
Jak ktoś żąda kory ogrodowej w hurcie to też uch polecam. Nie do końca jest tak, że sprzedają tylko ilości hurtowe. Trudnią się również mniejszą sprzedażą, zatem zyskali miano dobrej firmy, jaka dba o klientów, a nie tylko o swoje zyski.

3czex

Posty: 22

 
Mnie też oferta tego producenta kory ogrodowej w hurcie przypadła do gustu szczególnie, że nie robili ograniczeń odnośnie transportu, dowozu. W moim wypadku, przy większym zamówieniu skorzystałem, albowiem dowóz mam za free :)

umberko3

Posty: 14

 
Jak podejmiesz długofalową współpracę, to myślę, że nawet dadzą ci upust na stałe. Ja kupuję korę sosnową luzem i nieregularnie tak więc nie korzystam z promocji, ale i tak nie jest drogo.

Linerrr

Posty: 23

 
Jest dobrze :) Tak mogę powiedzieć o ofercie tego producenta kory ogrodowej w Bydgoszczy. Zawsze na czas dowóz, żadnych problemów, kora jest sucha i dobrej jakości. W tym roku nie zamierzam zmieniać dostawcy. Polecam ich, albowiem to fachowa firma, nie jakiś nowy interes kogoś, kto nie zna się na rzeczy.

GGregbard

Posty: 17

 
Mnie zależało na korze sosnowej luzem, a nie do końca trudnią się jej sprzedażą, wolą sprzedawać duże ilości, a nie grzebać się w takich. Swoją drogą tutaj jest na tyle dobrze, że dostarczają każdą ilość, nawet małą. Polecam producenta, bo mi bardzo spasował.

wiesław11

Posty: 12

 
Jeśli ten producent kory w Bydgoszczy zasługuje na uznanie, to skorzystam i oczywiście bardzo dziękuję za polecenie i opinię. Na rynku jest teraz ogromna ilość takich ofert więc, jak się ktoś nie zna, to rzeczywiście trudno jest o rozeznanie. Jeszcze raz dziękuję.

łał45

Posty: 13

 
Tutaj mają bardzo dobrej jakości korę sosnową http://www.kora-ogrodowa.net. Już parę razy u nich kupowałem i zawsze jest ta sama dobra jakość. Poza tym cenowo mi odpowiada, dowóz zawsze na czas w terminie.

jonek91

Posty: 10

 
Najlepszą masz korę sosnową. Można korzystać z wyszukanych ofert, ale do ściółkowania z doświadczenia polecam sosnową korę. Dobrze mieć swojego zaufanego producenta, miejsce, gdzie masz już sprawdzoną jakość. W moim wypadku jak na razie sama szukam kogoś zaufanego, dlatego jestem tu na forum:)

Jarcoo45

Posty: 27