Targi Gardenia

Targi Gardenia

Czy ktoś z Was jedzie na te targi "Gardenia"? Zastanawiam się, czy warto. Był ktoś może w zeszłym roku?

a_morenzo

Posty: 7

 
W mojej opinii – ważne wydarzenie w "kalendarzu ogrodnika". Dobra powtórka wiedzy przed sezonem, okazja do obkupienia się, zebrania prezentów i ciekawych materiałów (przydał mi się zwłaszcza niewielki poradnik Agrecola o ochronie roślin, jasne, że można wiele rzeczy wyczytać w internecie, ale jednak dobrze mieć coś takiego pod ręką po prostu), ale przede wszystkim baza pomysłów. Hitem był dla mnie turniej ogrodniczy :)

TeS

Posty: 19

 
Jeździmy z żoną zawsze, jest okazja, by porozmawiać z innymi "maniakami" :). Lubię stoiska Agrecola, ładne, sprawnie zorganizowane, dają praktyczne i pomysłowe prezenty zawsze.

AGDDDy1

Posty: 11

 
Dla mnie to impreza nie do przegapienia. Co roku tam jestem i nie mogę się doczekać! A co zobaczyć? Wszystko! Na pewno wystawcy przygotują mnóstwo merytorycznych, istotnych informacji. Wiem, że korzystają na targach przede wszystkim firmy, mogąc nawiązać kontakty czy znaleźć odbiorców usług i produktów, itd., ale dla mnie, hobbysty, to też jest okazja, żeby się dowiedzieć, co w trawie piszczy ;) . Jak to mawia młodzież – trzeba być w zgodzie z trendami!

komspid03

Posty: 18

 
Cenne doświadczenie. Masa inspiracji. Staram się być na bieżąco z nowinkami, a na targach i tak zawsze spotykam się z mnóstwem pomysłów, o których nie miałam pojęcia. Zawsze odwiedzam niesamowicie ciekawe prezentacje Agrecola (pozdrawiam pracowników firmy i do zobaczenia; w tym roku też Państwa pomęczę swoją osobą :)), stoisko miesięcznika "Piękno i Pasje", oczywiście tracę wypłatę na kiermaszu (ale dzięki temu jestem przygotowana do sezonu :)). Piękne były też pokazowe ogrody, labirynty, stół "na tarasie", no wszystko!

Damiano

Posty: 6

 
Miła impreza, oczywiście, że lepiej być niż nie być, jeśli ktoś poważnie traktuje swoją pasję. Mam piękny ogród od lat, wiem już bardzo wiele o roślinach, ale wciążsie dowiaduję nowych rzeczy. Nikt nie może być w tym temacie alfą i omegą, bo przecież producenci wciąż wymyślają nowe sposoby ochrony roślin, nowe preparaty, gadżety, akcesoria. Dla ludzi zawodowo zajmujących się ogrodnictwem – obowiązkowe wydarzenie, bez dwóch zdań.

czdeRRR

Posty: 15

 
Świetna impreza, polecam wszystkim, na pewno nie przegapię. Szczerze mówiąc to dzięki tym targom mocniej się wkręciłem w tematy ogrodnicze i moja działka powoli zmienia się w prawdziwy ogród, a nie jest już tylko trawnikiem z tujami. Mnóstwo inspiracji i fachowej wiedzy. Na stoisku producenta środków ochrony roślin Agrecol rozmawiałem z pracownikami firmy i w końcu dowiedziałem się, dlaczego nie przyjęły mi się niektóre krzewy, zatem na następnych targach zapewne znów się do nich wybiorę. Poza tym bardzo podobała mi się mozliwość zaprojektowania własnego ogrodu oraz ciekawe wykłady.

Gucio

Posty: 8

 
Byłem. Najcenniejsze dla mnie były - wykład pana Krzysztofa Mielickiego oraz ogrody pokazowe. Absolutnie cudowne. Warto jechać, na pewno. A, jeszcze firma Agrecol miała dobre materiały i widać było, że włożyli masę pracy w stoisko.

TomekK

Posty: 8