Dobry producent doniczek plastikowych

Dobry producent doniczek plastikowych

Zależy mi na pozyskaniu dobrej mieszarki do betonu. Nie musi to być olbrzymie urządzenie, ważne, żeby dało się z niego korzystać przez dłuższy czas. Kiedyś nabyłem jakąś podróbę, która mi się po miesiącu zepsuła, więc jestem wyczulony na buble.

Jeżeli wiecie coś na temat takich typowo budowlanych urządzeń to proszę o opinie.

Rebeczk_56

Posty: 26

 
Jeżeli interesuje Cię porządny producent doniczek z podstawkami, ale też takich rzeczy jak grabie, wazony, czy może rzeczy dla florystów to ja polecam markę http://www.rotex.pl. Już długo od nich kupuję i jeszcze nie było problemu z opóźnieniami, albo z jakością towarów.

Fkiur5

Posty: 36

 
Jest kilkanastu producentów doniczek, z którymi mieliśmy kontakt jako sklep. Dzisiaj współpracujemy z takim niewielkim przedsiębiorstwem z Gdyni, który zaopatruje nas od jakiegoś kwartału. Należałoby właśnie rozejrzeć się za takimi mniejszymi manufakturami.

Pozdrawiam, Janusz Z. Właściciel.

MasterZ

Posty: 36

 
Jeżeli chodzi o takie rzeczy typowo ogrodniczo – budowlano – florystyczne to całkiem niezłą ofertą mają na stronie www.rotex.pl. Kupowałem już kilka rzeczy od tego producenta i zawsze jakościowo na ogromny plus.

Jack232

Posty: 50

 
Na nieszczęście nie wiem gdzie coś takiego kupić jakoś super taniej. Poszukaj na serwisach aukcyjnych, jak będziesz mieć fart to może coś za pół ceny sobie wylicytujesz.

Walentyy45

Posty: 37

 
Jakoś w zeszłym miesiącu widziałem w necie taki dość dobrze zaopatrzony sklep z artykułami do ogrodu, z rzeczami na budowę, takimi jak choćby mieszarki do zapraw, jakieś wiadra i grabie. Niemniej jednak co to był za sklep?

Zabij mnie, nie przypomnę sobie;/

Szukamdropa

Posty: 38

 
Jakiś czas temu szukałam profesjonalnych rzeczy do komponowania wiązanek kwiatowych i raczej słabo to wyglądało. Bez wątpienia coś tam chińskiego można tanio nabyć, ale jak już chce się zrobić lepszą kompozycję kwiatową to taki mikrofon, czy garnet musi jednak trochę wytrzymać. Niestety ostatnio kupione przeze mnie mikrofony zaczęły pękać jak lód...

usek

Posty: 30

 
Przydałoby się parę doniczek do cebul kwiatowych i parę modeli wiszących, natomiast też mam kłopot ze odszukaniem jakiegoś producenta. Parę firm, które mieliśmy na oku, na nieszczęście się ostatnio wykruszyło.

Zostali jedynie gigantyczni, natomiast przy tym drodzy dostawcy.

krzycho.p9

Posty: 40

 
Najpierw to może poszukaj na serwisach aukcyjnych. Ja to zawsze najpierw tak zaczynam szukanie tanich propozycji. Jak tam nic nie będzie to poszukać w konkretnych sklepach ogrodniczo – budowlanych. Można też zbadać na tych tablicach, gdzie ludzie wymieniają się używanymi rzeczami, posprawdzać ogłoszenia. Jest trochę opcji.

Peleczek3

Posty: 30