Utrzymanie erekcji

Utrzymanie erekcji

Suplementy na potencję – korzysta ktoś? Co byście polecili? Szukam czegoś co naprawdę działą ale jednocześnie jest bezpieczne i nie ma jakiś skutków ubocznych...

benia

Posty: 4

 
Super widzę efekt odkąd zacząłem używać żelowego Dr.Penigreat, wszystko mi rośnie....nie tylko cm i objętości przybyło ale morale mam lepsze kiedy wiem, że podczas seksu z moją partnerką będę mógł długo podziałać, a ona potrzebuje żeby naprawdę przy niej popracować, żeby się rozgrzała i weszła na wyższe poziomy odczuwania ;>

CHatka-eKo

Posty: 21

 
Moja żonka jest aktualnie w okresie połogu i już nie mogę się doczekać aż w końcu znowu będziemy mogli teges ze sobą...nie spodziewałem się że to będzie aż tak trudny czas..lada moment wybuchnę.

Hoteowo24h

Posty: 16

 
Tak się zastanawiam czy któryś z moich znajomych kupuje sobie jakieś tabletki zwiekszające libido, ale chyba nie będę nikogo o to pytał bo coś czuję że zostałbym źle odebrany :D

dobrawka

Posty: 10

 
Jest dużo mitów co do seksu, jeden z nich brzmi że wielkość nie ma znaczenia....ta dobre sobie...inny mit to jest to udawanie orgazmu przez kobiety...przecież to łatwo można rozpoznać moim zdaniem czy udaje czy nie.

eXathloc

Posty: 21

 
Jak jest stres to nie ma dobrego seksu taka jest prawda. Dlatego my to lubimy ze swoją partnerką wziąć wcześniej wspólną kąpiel coś zjeść jakiś masaż i potem to idzie jak po maśle już na automacie niemal.

Kitas

Posty: 12

 
Mi to dziewczyna mówi, że niczego sobie poprawiać nie muszę, ale ja jej też tak mówię, że ona niczego u siebie ulepszać nie musi...a tak naprawdę to mogłaby trochę schudnąć ale przecież jej tego nie powiem tak prosto w twarz..

Abyss

Posty: 17

 
Nie wiem co może pomóc, ale wiem że u mnie jak jestem wypoczęty zrelaksowany to zawsze ochota na seks jest większa i też lepiej mi to wszystko wychodzi już w trakcie.

gregcie@

Posty: 22