Czy poleci mi ktoś sklep z prohormonami ?

Czy poleci mi ktoś sklep z prohormonami ?

Mam pytanie odnośnie prohormonów co używacie, jakiś producent ? Jak macie zaufany sklep, czekam na info, też odnośnie cen na ile trzeba być przygotowanym?

dublerek56

Posty: 10

 
Trzeba uważać, bo na prohormonach koniecznie trzeba podjąć wzmożony trening. Na pewno nie można uważać, że zrobisz cykl bez większego zaangażowania w wysiłek i będzie super. Dużo młodych ma złe przekonania :)

Kitas

Posty: 13

 
Jak potrzebujesz zaufanego miejsca z pro hormonami sklepu online polecam ten https://eprohormony.pl. Sprawdzony, środki skutkują, jeżeli chodzi o wysyłkę nie zwlekają, jest całkiem ok. Mnie pasuje, nawet zmieniłem dotychczasowe miejsce zaopatrzenia :)

sthEn

Posty: 15

 
Trzeba mieć dystans do efektów, nie być niecierpliwym i starać się o jak najintensywniejszy trening pomimo stosowania prohormonów. Mnie pomogły więc polecam.

Ptaszyna

Posty: 18

 
Nie jestem zwolennikiem sterydów :) ale po pro hormony sięgnąłbym, gdybym wiedział iż są z dobrego miejsca, gdzie nie ma lipy. Po takim cyklu można przybrać jakieś 8-10 kilo. To wyzwanie, do którego trzeba się jednakże przełamać i znaleźć czas już konkretnie pod intensywny wysiłek na siłowni i tyle.

bartolini

Posty: 7

 
Jak na wszystkie informacje, które zdążyłem zgłębić, doczytać to pro hormony wydają się bezpiecznymi środkami. Jak są dostępne w sklepie online ton chyba nie jest tak źle i na pewno to nie sterydy, mogę się założyć.

pawel253

Posty: 15

 
No już teraz mogę ich polecić. Jeżeli wziąć pod uwagę ich pro hormony, które mają w ofercie to powiem, że to niezmiernie dobra jakość bo miałem styczność z innego źródła i nie to samo. Ten sklep ma spoko ofertę. Nie wszędzie można odnaleźć tak mnóstwo środków, jak oni posiadają.

Acclaim

Posty: 23

 
Nie uważam, że trudno na naszym rynku o dobre prohormony i sklep. W sumie w każdym można znaleźć ich ofertę, ale warto sobie wcześniej o nich poczytać, poznać nazwy, skład i dopiero skupić się na wyborze, na każdego co innego działa, pozdrawiam i życzę powodzenia

Damiano

Posty: 13

 
Nie uważam, że trudno na naszym rynku o porządne prohormony i sklep. W sumie w każdym można znaleźć ich ofertę, natomiast należałoby sobie wcześniej o nich poczytać, poznać nazwy, skład i dopiero skupić się na doborze, na każdego co innego działa, pozdrawiam i życzę powodzenia

LKC00

Posty: 31

 
Najważniejsza wam powiem jest osłona, żeby nie spaść z deszczu pod rynnę. Jestem już po takim cyklu prohormonami i dobrze się czuję. Niemniej jednak kupowałem razem z osłoną na wątrobę. Wiem, że nie jest bezpiecznie bez takiej ochrony. A generalnie tak są skuteczne, niemniej jednak jak do każdej sprawy trzeba podejść z rozwagą.

propek1

Posty: 13