pilot wycieczek

pilot wycieczek

Cześć, czy mieliście już do czynienia ze szkołą górską Cerro Torre z Krakowa? Chciałbym poznać Państwa opinie, bo otrzymałem od nich korzystną ofertę cenową organizacji wycieczki. Wolałbym nie wpaść jednak w jakieś negatywne emocje :) Proszę o wskazówki i wiarygodne rekomendacje. Dziękuję z góry i pozdrawiam, Andrzej.

Pamooko

Posty: 10

 
Według mnie teraz najciekawsze na wakacje są obozy survivalowe. Wiele pomysłów można wykorzystać w codziennym życiu, tak sądzę :)

grzes3345

Posty: 17

 
Polecam Ci raczej wypad w zagraniczne góry, bo często wychodzi taniej niż w Polsce, szczególnie poza sezonem.

090913123

Posty: 12

 
Ja byłem w tamtym roku na kursie survivalowym organizowanym przez szkolagorska-cerrotorre.pl. Noce spędzone w terenie z instruktorami nauczyły mnie wiele. Dzięki temu teraz samodzielnie planuję większe wyprawy po Europie, komunikując się tylko stopem. Stałem się też na co dzień bardziej odpowiedzialny. Szkołę górską polecam, bo fajną przygodę przeżyłem i chcę niedługo wrócić. Jeżeli masz chęć, to pisz do mnie, a pogadamy o wspólnej wyprawie. Pozdrawiam.

drymuss

Posty: 20

 
Jeżeli nie masz pomysłu na wycieczkę zgłoś się do konkretnego pilota. Ceny niskie, a masz cały plan przygotowany od podstaw.

Rico

Posty: 30

 
W większości wyspecjalizowanych biur podróży spore rabaty otrzymują grupy zorganizowane. Bierz, jak coś więcej osób ze sobą, to po prostu mniej zapłacisz. Pozdrawiam.

Pendrzec

Posty: 24