szkolenia dla biznesu

szkolenia dla biznesu

Cześć! Czy ktoś z Was zna może jakieś wartościowe szkolenia z zakresu zarządzania projektami? Liczę na dobre efekty i doświadczonych trenerów. Fajnie by było gdyby jakaś firma organizowała takie szkolenia w najbliższym miesiącu albo nawet i w tym, bo zależy mi na czasie.

edek

Posty: 10

 
Potrzebuję dopracować w firmie kwestię zarządzania projektami i szukam wartych uwagi szkoleń. Z tego co widzę, to nie jestem sam.

Wielki Duch

Posty: 11

 
Również szukam sprawdzonej firmy, która zajmuje się organizacją szkoleń biznesowych z zakresu zarządzania. Zastanawiam się na certyfikatem albo szkoleniem dedykowanym.

Axer19

Posty: 23

 
Chciałbym aby moja firma się rozwijała, a pracownicy podnosili swoje kwalifikacje i zdobywali nowe, cenne umiejętności. Dlatego chciałbym zorganizować dla całej kadry jakieś wartościowe i efektywne szkolenia biznesowe dopasowane do działów, w których pracują. Trzeba się ciągle dokształcać.

Lupusx

Posty: 8

 
Powyższa oferta wygląda bardzo zachęcająco. Myślę, że warto sądząc po pozytywnych opiniach w sieci.

syrena88

Posty: 11

 
W mojej firmie szkolenie prince2 i później wdrożenie robiła Akademia Nauki. Cenowo wypadli najkorzystniej i nie zawiedliśmy się na jakości. Monika Olejniczak, która robiła wdrożenie jest świetnym szkoleniowcem i ma ogromna wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy zadowoleni i polecamy.

Acclaim

Posty: 10

 
Warte uwagi szkolenie. Pracuję w zespole projektowym i szczerze przyznam, że uważam to szkolenie za podstawę, zwłaszcza dla początkujących. Dzięki temu mogą się zapoznać ze specyfiką pracy projektowej.

Klarka45

Posty: 14