Czy warto kupować kursy online ?

Czy warto kupować kursy online ?

Cześć. Przedmiot mojego zainteresowania stanowią kursy online. Możecie zarekomendować jakąś stronę, na której je znajdę? Niekoniecznie muszą być one bezpłatne.

milenka

Posty: 8

 
Bardzo polecam Wam, aby wybierać płatne szkolenia online, ponieważ darmowe najczęściej są przygotowane niechlujnie. Nie niosą jednocześnie za sobą dużej wartości, a więc może okazać się, iż lektura szkolenia i poświęcony czas pójdą na marne. Pamiętajcie o tym w przyszłości :)))

wrrraak22

Posty: 7

 
Rekomenduję ze swojej strony kursy dvd, gdyż sporo z nich uznaję za niesamowicie wartościowe. Trzeba jednak przyłożyć się do wyszukania odpowiedniego kursu, gdyż w przeciwnym przypadku może to wiązać się ze sporym rozczarowaniem.

mew soncz7777

Posty: 8

 
Dwukrotnie podejmowałem próbę rozszerzenia swojej wiedzy, co rzekomo oferowały kursy dvd. W rzeczywistości kończyło się to rozczarowaniem. Mam nadzieję, że na przestrzeni lat jakość kursów wzrosła.

filmik66

Posty: 13

 
Z pełną odpowiedzialnością mogę Wam polecić video kursy, na które niedawno natknęłam się w Internecie. Jestem w 100% pewna, iż będą one w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Internautów. Dla zainteresowanych mogę podać adres strony w wiadomości prywatnej.

Nikusinski23

Posty: 12

 
Z pełną odpowiedzialnością mogę Wam polecić video kursy, na które niedawno natknęłam się w Internecie. Jestem w 100% pewna, że będą one w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Internautów. Dla zainteresowanych mogę podać adres strony w wiadomości prywatnej.

aliboni56

Posty: 20

 
Wielokrotnie weryfikowałem, co mają mi do zaoferowania kursy online. Z tego tytułu mogę podzielić się moją opinią, a mianowicie tym, że darmowe kursy nie pozwalają znacząco rozwinąć swojej wiedzy. Zdecydowanie bardziej starannie opracowane są płatne kursy dostępne w Internecie.

labuh

Posty: 8

 
Mam świadomość, że czasami dość kosztowne okazują się kursy na DVD, aczkolwiek dają one zdecydowanie więcej niż rozmaite szkolenia dostępne w Internecie. Widzę, że nie jestem jedyną osobą, która wychodzi z takiego założenia. Twierdzę tak na podstawie wypowiedzi na tym forum.

Biznesowy

Posty: 31

 
Mam pewność, że kursy online dostępne w obrębie tej strony internetowej: http://www.abc-wiedzy.pl nie są stratą czasu. Korzystam z tego serwisu systematycznie i jestem coraz niezwyklej zadowolona. Polecam!

Marioleczka

Posty: 13

 
Kilka dni temu dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak video kursy. Teraz mam nadzieję, że znajdę taki kurs absolutnie za darmo. Z tego, co widzę na forum to możliwości na to są raczej mizerne. Z reguły za takie kursy trzeba zapłacić. Zorientuję się chociaż ile.

MisiekKce

Posty: 19