Kurs stacjonarny SIMATIC S7-1200, gdzie ?

Kurs stacjonarny SIMATIC S7-1200, gdzie ?

Dzień dobry. Mam pytanie o szkolenie z programowania SIMATIC S7-1500 na poziomie podstawowym tylko stacjonarne oczywiście. Jak coś kończyliście i jesteście zadowoleni, napiszcie.

Sarev22

Posty: 6

 
A jakieś konkretne szkolenie stacjonarne polecacie w Poznaniu? Może bym się skusił, bo siemens simatic s7 300 oraz tia portal nie do końca mam opanowane. Gdyby udało mi się znaleźć jakiś sensowny kurs, który nie będzie drogi, to na pewno by mi takie zajęcia pomogły.

labuh

Posty: 6

 
Nie mam sprawdzonych informacji, a chciałbym sięgnąć ze szkolenia, które naprawdę będzie w porządku. Na początek pomyślałem o kursie podstawowym z programowania w języku lad siemens simatic s7 300 w tia portal.

Wygodniś22

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o szkolenie stacjonarne w Poznaniu, to widziałem sporo interesujących ofert. Na razie z niczego nie korzystałem, ale słyszałem, że szef chce nas trochę podszkolić w paru sprawach. W sumie dobrze, bo w automatyce przemysłowej samodzielne śledzenie postępu i indywidualna nauka są według mnie niemożliwe.

Boss

Posty: 6

 
Tego typu kursy nie należą do tanich. Lecz tak jak już tu ktoś pisał, są super pod kątem praktyki. Nawet gdybyś przeczytał mnóstwo książek w temacie sterowników przemysłowych, to nie nauczysz się programowania siemens simatic s7 1200 bez ćwiczeń. Ukończyłem dwa szkolenia w Warszawie i nie żałuję wydanych pieniędzy.

Pendrzeec

Posty: 18

 
Na twoim miejscu zdecydowałbym się na to szkolenie http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/technika-napedowa-tia-portal/. Technika Napędowa – TIA Portal w najlepszym wydaniu. Korzystałem. Dużo ćwiczeń, które świetnie przygotowują do pracy w zawodzie.

Riko64

Posty: 9

 
Teraz będę kończył programowanie SIMATIC S7-1200 na poziomie zaawansowanym. To już mój trzecie kurs w tym roku. Jestem już sporo do przodu, patrząc na to, co umiałem. W Warszawie jest sporo ciekawych szkoleń, na które warto zwrócić uwagę. Pozdrawiam.

hertinho

Posty: 8

 
Nie mam sprawdzonych informacji, a chciałbym skorzystać ze szkolenia, które rzeczywiście będzie w porządku. Na początek pomyślałem o kursie podstawowym z programowania w języku lad siemens simatic s7 300 w tia portal.

Onicke

Posty: 18

 
Nie trać czasu na kursy online. Takich jest dużo, a one nic nie dają. Najlepszy jest kurs stacjonarny. Masz pewność, że będzie dużo praktyki i nagranie do domu. W każdej chwili możesz wrócić do tematów.

kuBawodzu

Posty: 27

 
O widzę, że wątek nie poszedł na marne. Fajnie, że tak dużo osób poleca tu szkolenia. Najbardziej jestem zadowolony z polecenia kursu zaawansowanego dotyczącego tia portal. Mam zamiar poszerzyć wiedzę, bo niestety to oprogramowanie jakoś za szybko mignęło mi zajęciach :) Muszę podszkolić się w tym kierunku.

Radziu

Posty: 9