polska szkółka narciarska we Włoszech, gdzie ?

polska szkółka narciarska we Włoszech, gdzie ?

Chce się uczyć jeździć na nartach. Niedługo wybieram się do Włoch. Dokładnie to interesuje mnie jakaś polska szkółka narciarska we Włoszech. Polecacie kogoś?

Marys56

Posty: 4

 
W szkółce narciarskiej Marilleva spędziłem dużo czasu. Trzeba przyznać, iż potrafili mnie niezmiernie dobrze nauczyć jeździć. Teraz, jeśli mam czas to zabieram tam swoje dzieci. Wszyscy są zadowoleni. Tych widoków i tej atmosfery nie zobaczy się w Polsce. Tam jest jakoś inaczej i co znaczące wcale nie jest drożej niż w polskich górach.

Nikuś23

Posty: 7

 
Byłem wiele razy we Włoszech. Dla mnie jest to super miejsce. Można spotkać wielu ciekawych ludzi. Jeśli chodzi o szkółki narciarskie w Livigno to bez problemów można tam znaleźć Polaków. Łatwiej się jest porozumieć i nauczyć jazdy na nartach. Według mnie ceny są bardzo przystępne, dlatego polecam takie miejsce dla całych rodzin.

Niciuśś98

Posty: 5

 
Byłem mnóstwo razy we Włoszech. Dla mnie jest to super miejsce. Można spotkać sporo ciekawych osób. Jeśli chodzi o szkółki narciarskie w Livigno to bez problemów można tam odszukać Polaków. Łatwiej się jest porozumieć i nauczyć jazdy na nartach. Według mnie ceny są niezmiernie przystępne, zatem polecam takie miejsce dla całych rodzin.

Boss

Posty: 12

 
Narty mnie jakoś nigdy nie przekonywały. W dzieciństwie sanki to jeszcze tak. Wiem, że mnóstwo ludzi jeździ i podoba im się to i myślę, że Włochy to niesłychanie idealne miejsce na takie wyjazdy, bo mają super trasy.

pawel253

Posty: 8

 
Według mnie najlepsza jest szkółka narciarska Folgarida, której opis znalazłem na https://www.zgorky.pl. Fajna strona internetowa według mnie warto sobie tam zajrzeć i dowiedzieć się gdzie będzie najlepiej spędzać czas.

kLIMERRRR5

Posty: 24

 
W szkółce narciarskiej Marilleva spędziłem mnóstwo czasu. Trzeba przyznać, że potrafili mnie bardzo dobrze nauczyć jeździć. Teraz, jeśli mam czas to zabieram tam swoje dzieci. Wszyscy są zadowoleni. Tych widoków i tej atmosfery nie zobaczy się w Polsce. Tam jest jakoś inaczej i co ważne wcale nie jest drożej niż w polskich górach.

korasek

Posty: 41

 
Korzystałem z oferty polskiej szkółki narciarskie we Włoszech i naprawdę jestem usatysfakcjonowany. Byliśmy w Livigno i niezwykle miło wspominam ten czas. Na pewno tam jeszcze kiedyś wrócę. Szkoda, iż nie są trochę bliżej, bo miałbym o mnóstwo łatwiej.

Klasasa

Posty: 28

 
Według mnie niezwykle szkółka narciarska Madonna w di Campiglio to strzał w dziesiątkę. Jest tam dużo wyciągów i trasy są rzeczywiście niezwykle współczesne dla mnie to zawsze jest super miejsce.

Abaddon616

Posty: 7

 
Mnie kiedyś pomogła polska szkółka narciarska we Włoszech. Mają dobre podejście. Chyba jest działają, ale musze zobaczyć gdzie mam do nich namiary.

Facio

Posty: 13