Jak firma wykonuje kursy na wózki widłowe ?

Jak firma wykonuje kursy na wózki widłowe ?

Muszę na własną rękę ukończyć kurs na wózki widłowe. Może macie jakieś namiary na konkretny ośrodek. Chętnie skorzystam ze sprawdzonego miejsca. Z góry dzięki za pomoc.

guster

Posty: 8

 
Ja bym tam nie szukał tanich kursów na wózki widłowe. Wiadomo co na takim oferują. Jak kończyć to dobry konkretny kurs z odpowiednią ilością godzin, bez żadnej ściemy. Nie lubię braku profesjonalizmu.

dermu34

Posty: 9

 
Mówiono mi, że nie do końca kurs na wózki widłowe jest ważny i że idzie się tego nauczyć już w samej pracy. Ale kto Cię przyjmie teraz bez papierów? W moim przypadku było to niemożliwe. Może ktoś po prostu miał szczęście i tyle, a pracodawca był zdesperowany :) Dobrze, że ukończyłem i praca jako taka jest.

Oct714

Posty: 9

 
No właśnie też szukałem czegoś, co bardzo przyda mi się w znalezieniu pracy. Pomyślałem o kursie na wózki widłowe i okazało się pomocne. Kokosów za tę robotę nie mam, ale zawsze to coś, na chleb jest :) i jakoś się ciągnie. Będzie trzeba może coś jeszcze zrobić, żeby więcej umieć.

edyta123

Posty: 10

 
Tutaj kończyłem kurs na wózki widłowe w warszawie http://www.aspekt-szkolenia.pl. Szybko poszło bez najmniejszych problemów. Koszt ok, mili goście, dużo jazdy tak więc spoko.

Black_Riot

Posty: 21

 
Nie wiem, jak sprawa wygląda dokładnie, albowiem robiłem kurs na wózki widłowe w warszawie już stosunkowo dawno. Wiem, iż trzeba mieć ukończone 18 lat i zaświadczenie od lekarza. Cena nie wysoka, lecz kilkaset zł trzeba wydać.

aBBs

Posty: 23

 
Mówiono mi, iż nie do końca kurs na wózki widłowe jest istotny i iż idzie się tego nauczyć już w samej pracy. Lecz kto Cię przyjmie teraz bez papierów? W moim przypadku było to niemożliwe. Może ktoś po prostu miał szczęście i tyle, a pracodawca był zdesperowany :) Dobrze, iż ukończyłem i praca jako taka jest.

amrmas22

Posty: 13