Czy można gdzieś poczytać o szkoleniach Siemens ?

Czy można gdzieś poczytać o szkoleniach Siemens ?

Czy ktoś z was orientuje się czy faktycznie potrzebni są programiści sterowników siemens s7? Zastanawiam się nad zrobieniem szkolenia w tym kierunku.

hmielus

Posty: 9

 
Sam widziałem niesłychanie dużo kursów siemens s7 zarówno płatnych jak i darmowych zarówno moim zdaniem jeśli faktycznie zależy Ci na tym aby nauczyć się programować tego typu sterowniki to nie winno być to dla Ciebie niesłychanie dużym problemem i powinieneś dać sobie z tym radę.

dziubbek56

Posty: 10

 
Moim zdaniem nauka programowania sterowników siemens z kursów wideo jak najbardziej ma sens i moim zdaniem jak najbardziej powinieneś zainteresować się tego typu kursami.

FiKra

Posty: 28

 
Zdecydowanie odradzam Ci korzystanie z kursów siemens s7, które nie są prowadzone przez wykwalifikowane osoby. Kurs taki może okazać się kompletnym niewypałem i uczęszczanie na tego typu kurs może być jedynie zwykłą stratą zarówno czasu jak i pieniędzy oraz może Cię zrazić do programowania sterowników.

phonik

Posty: 20

 
Od siebie jak najbardziej polecam Ci płatne szkolenia siemens. Sam od takich zaczynałem i bardzo szybko zdobyłem naprawdę sporą wiedzę jeżeli chodzi o programowanie i dzięki temu obecnie pracuję właśnie jako programista tego typu sterowników.

Penio

Posty: 7

 
Ze wszystkich darmowych szkoleń siemens najbardziej polecam Ci to szkolenie: http://www.s7-scl.pl/kurs-plc/darmowy/ bowiem moim zdaniem jest najlepsze w swojej kategorii.

namok

Posty: 14

 
W nauce programowania moim zdaniem nie tyle chodzi o sam kurs a o Twoją motywację do nauki. Jeżeli Ci jej brakuje to moim zdaniem nawet na najlepszym kursie nie będziesz w stanie nauczyć się programowania i na Twoim miejscu najpierw zadałbym sobie pytanie czy faktycznie chcę to robić i czy faktycznie jestem w stanie poświęcić się dla nauki tego.

Sarenka

Posty: 16