Biura tłumaczeń

Biura tłumaczeń

Dzień dobry. Szukam biura tłumaczeń, które będzie w stanie w szybkim tempie poradzić sobie z kilkoma bardzo istotnymi dokumentami specjalistycznymi. Znacie takie?

jonek91

Posty: 10

 
Szczerze mogę Wam podziękować za rady, gdyż dzięki nim odszukałem firmę, jaka zaoferowała mi ekspresowe tłumaczenia.

Przyznam, iż Wasze wypowiedzi są w stanie naprawdę pomóc każdemu, kto poszukuje sprawdzonego biura tłumaczeń.

MaszWielkosc

Posty: 25

 
Wydaje mi się, że Wasze oczekiwania winno spełnić biuro tłumaczeń w Warszawie , z jakiego korzystałem, a mianowicie: http://tlumaczeniaekspresowe.pl/kontakt.html. Zapoznajcie się z jego ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań o ich ofertę – zadzwońcie lub zapytajcie mnie na forum – postaram się odpowiedzieć :)

abb121s

Posty: 28

 
Biura tłumaczeń w Warszawie posiadają bardzo rozbudowaną ofertę. Sam byłem niesamowicie zdziwiony, gdy dowiedziałem się, że istnieje możliwość przetłumaczenia dowolnego dokumentu na język polski nawet z… chińskiego!

Nie korzystałem z takiej szanse, niemniej jednak dobrze wiedzieć, że istnieje taka możliwość :)

pzkpv

Posty: 14

 
W moim mieście działają rozmaite biura tłumaczeń. Wybierając jedno z nich kierowałem się przede wszystkim jego renomą. Wszystko sprowadzało się do skonsultowania wyboru ze znajomymi, którzy wcześniej zlecali różnym firmom tłumaczenie dokumentów. Udało mi się skutecznie wybrać i byłem zadowolony :)

Jacuś

Posty: 24

 
Tłumaczenia pisemne i cennik takich usług interesował mnie szczególnie wtedy, gdy sprowadzałem do Polski nowy zaawansowany sprzęt elektroniczny. Musiałem zlecić prace polegające na przetłumaczeniu specjalistycznych dokumentów technicznych i nie rozczarowałem się.

Kosztowało mnie to niemało z racji specyfiki dokumentów, ale i tak to była konieczność.

Wwesoly0209

Posty: 34

 
U mnie funkcjonuje kilkanaście firm, jakie działają jako agencje tłumaczeń. Moim priorytetem było przede wszystkim odnalezienie sprawdzonego partnera, który będzie mi dostarczał regularnie tłumaczenia dokumentów, jakie przywiozę z zagranicy. Póki co nie podjąłem decyzji.

saradonin

Posty: 39

 
Dla mnie wyznacznikiem tego, iż biuro tłumaczeń w Warszawie jest godne zaufania to wieloletnie doświadczenie. Szukałem poprawnego biura, które mogłoby mi zagwarantować obsługę językową konferencji, jaka zbliżała się w mojej firmie wielkimi krokami.

Deffik

Posty: 19

 
Interesowała mnie niedawno agencja tłumaczeń w Warszawie. Zależało mi na usługach profesjonalistów, którzy bez problemu przetłumaczyli by specjalistyczne dokumenty. Chodziło o dokumentację techniczną.

Na szczęście udało mi się to zrobić w Warszawie w rozsądnej cenie.

derums3

Posty: 9