Ceny tłumaczeń

Ceny tłumaczeń

Dzień dobry. Czy orientujecie się, jakie mniej więcej obowiązują ceny tłumaczeń w naszym kraju? Byłbym bardzo wdzięczny za ukierunkowanie mnie na jakieś kwoty.

serduszko

Posty: 15

 
Uważam, że decydując się na tłumaczenia cennik odgrywa znaczącą rolę, niemniej jednak nie najważniejszą. Zawsze biorę pod uwagę to, które doświadczenie ma biuro tłumaczeń, a także czy posiada jakieś referencje od znanych firm bądź po prostu pozytywne opinie na lokalnym rynku. To najłatwiejsza metoda na weryfikację kompetencji biura :)

Szukamdropa

Posty: 38

 
Niektórzy zapominają o tym, aby przed tłumaczeniem dokumentów wziąć pod uwagę cennik biura tłumaczeń, do którego zamierzają się wkrótce udać. To ryzyko, że zostaniemy negatywnie zaskoczeni bardzo wysokimi kwotami, które będzie trzeba zapłacić.

johncena67

Posty: 24

 
Widzę, że Waszym przedmiotem zainteresowania stał się cennik tłumaczeń. Nie dziwię się, bo oddając dużo dokumentów do tłumaczenia w skrajnie niekorzystnej cenie za stronę możemy zapłacić naprawdę sporo. Ogólnie mam swoje sprawdzone biuro, któremu wpłacam zaliczkę i cierpliwie czekam na efekty jego pracy :)

asdversary

Posty: 26

 
Martwią mnie obecnie ceny tłumaczeń w moim mieście. Każdy dokument, który z racji swojej pracy muszę przetłumaczyć to kolejny koszt. Z kolei w biurach tłumaczeń nikt nie chce słyszeć o jakiekolwiek zniżce z uwagi na regularne zlecenia.

Jestem nieco zawiedziony.

Cieszowa23

Posty: 32

 
Początkowo ceny biur tłumaczeń mnie zszokowały. Dopiero później uświadomiłem sobie, że trafiłem na najdroższe biura.

Dopiero jakość usług firmy http://tlumaczeniaekspresowe.com/cennik.html uświadomiła mi, że takie tłumaczenia mogą być tanie, a jednocześnie wykonane na czas! :)

grzes3345

Posty: 30

 
Kilkukrotnie sprawdzałem usługi tłumaczenia cennik, który ujrzałem zawsze zaskakiwał mnie na minus. Dopiero w moim lokalnym mieście odszukałem niewielkie biuro, jakie było w stanie przetłumaczy dokumenty nawet w kilka godzin, a ewentualnie na drugi dzień.

Cechowała ich niska cena.

MsIp

Posty: 15

 
Sam niedawno pytałem o cennik biuro tłumaczeń, ale nie uzyskałem odpowiedzi przez e-mail. Dopiero, gdy do nich zadzwoniłem otrzymałem odpowiedź, że wszystko zależy od rodzaju dokumentu i ilości stron. Akurat mam kilkanaście stron do przetłumaczenia z języka angielskiego, więc wybór tłumaczy mam dość spory.

iravau

Posty: 15

 
Widzę, iż Waszym przedmiotem zainteresowania stał się cennik tłumaczeń. Nie dziwię się, albowiem oddając dużo dokumentów do tłumaczenia w skrajnie niekorzystnej cenie za stronę możemy zapłacić faktycznie sporo. Ogólnie mam swoje sprawdzone biuro, któremu wpłacam zaliczkę i cierpliwie czekam na efekty jego pracy :)

Black_Riot

Posty: 12

 
Mam świadomość, iż zdecydowana większość klientów od razu sprawdza cennik a biuro tłumaczeń jest w stanie być kiepskiej jakości i proponować najniższą cenę. Polecam wystrzegać się takich pseudoekspertów. Od siebie dodam, iż najtańsze jest tłumaczenie dokumentów z języka angielskiego z racji jego popularności.

AdiXer92

Posty: 16