regaty mazury

regaty mazury

Witam serdecznie, zarządzam sprawami integracyjnymi w firmie i muszę za miesiąc podać plan kolejnej imprezy. Pomyślałem o Mazurach, ale nie wiem, co tam w ogóle jest profesjonalnie grane. Wspomożecie kolegę? :)

chchiyan

Posty: 22

 
Pamiętaj, żeby termin wcześniej zarezerwować. Teraz mnóstwo firm, szczególnie zagranicznych korporacji zajmuje praktycznie wszystkie lepsze miejsca.

BobBudowniczy

Posty: 35

 
Popytaj o referencje i zadzwoń do firm, które już były na podobnej do twojej integracji. Szybko dowiesz się, czy warto skorzystać z oferty.

Nikusim

Posty: 14

 
Najlepszą ofertę na Mazurach związaną z turystyką wodną ma blumania.pl. Ludzie, którzy tam pracują wychowali się nad wodą, znają żagle, jak własną kieszeń. Moja firma zorganizowała z nimi jubileusz połączony z regatami żeglarskimi. Widać, że z głową wszystko zrobione, bezpiecznie, nikt się nie bał, nawet koleżanki, które tylko przed biurkiem siedzą :)

Prometeusz172

Posty: 16

 
U mnie od dwóch lat firma organizuje imprezy integracyjne na Mazurach i nikt się nie zwolnił, chociaż u konkurencji często są lepsze stawki. Zespół się jednak zgrał, a w pracy jest perfekcyjna atmosfera.

Anulkaa2

Posty: 29

 
Rejsy po Wielkich Jeziorach Mazurskich są przepiękne, ewentualnie regaty żeglarskie (spora dawka emocji), kajakarstwo, biwakowanie, ogniska. Na Mazurach jest co robić, a na pewno oferta cenowo przedstawia się korzystnie.

Michaś

Posty: 26

 
Samodzielnie nie masz szans niczego zorganizować na Mazurach, szczególnie w sezonie. Teraz jeszcze kilka wolnych terminów ma blumania.pl i mogą ci od podstaw zaplanować regaty żeglarskie. Moim zdaniem o wiele lepsza opcja od nudnego żeglowania, z którego nic nigdy nie wynika :) Blumania ma też najlepsze ośrodki wypoczynkowe i długą tradycję turystyki wodnej. Ja bym na twoim miejscu rzucił do pracowników ankietę z kilkoma pomysłami. U nas w firmie zawsze się sprawdza.

usek

Posty: 30

 
Najlepszą imprezę integracyjną miałem na Mazurach. Była w formie trzydniowej. Pierwszy dzień zapoznanie, spokojna atmosfera, koncert, jakaś biesiada. Drugi dzień ekstremalnie, bo regaty żeglarskie, wyścigi rowerowe, jazda samochodem terenowym. Drugi dzień zakończony piciem, bo jak może być inaczej, a trzeci dzień zajęcia, trochę szkoleń, jedzonko. Super klimat jest na sportach wodnych.

Radziu

Posty: 29