Woblery

Woblery

Hej, mam pomysł na to lato. Będę łowił... Czekam na odpowiedzi odnośnie sklepu wędkarskiego, gdzie można zaopatrzyć się w sprzęt. Z góry dziękuję.

Gumis

Posty: 14

 
Odpowiem ci krótko i na temat ze sterem jest tak, że im jest on większy i ustawiony bardziej poziomo, tym wobler niżej zanurkuje.

Jeżeli masz zamiar uprawiać spinning lub trolling to szczerze polecam takie woblery ze sterem. Masz SR, DR i SDR w zależności od głębokości nurkowania.

Klinik56

Posty: 25

 
Pomysł ekstra. W tamtym sezonie dzięki pomocy żony odkryłem w sobie pasję do wędki. Podsunęła mi świetny pomysł. Jeżeli chodzi o sklep wędkarski, w sieci jest ich ogrom. Ja korzystam ze sprawdzonego miejsca w moim małym miasteczku.

Invar4

Posty: 17

 
Ja łowię na swoje woblery rękodzieła. Jestem nimi zadowolony.
Próbowałem też tych ze sklepu http://e-garbus.pl/rekodziela-i-woblery.html. Są całkiem niezłe.

Krakus

Posty: 16

 
Gwoli ścisłości. Jeżeli nie wychodzi się ze swoim hand made na rynek. Nikt o nich nie wie. Dlatego woblery rękodzieła trzymane w szufladach to nie jest dobra droga. Ja kilka swoich dałem, sprzedałem, teraz mogę się radować renomą w małych kręgach.

NBA-dresy

Posty: 32

 
Asortyment dla początkujących wędkarzy znajdziesz w każdym sklepie wędkarskim. Dobrze zaczynasz, ja też swoje wędkowanie zacząłem od spławikowych wędek, dziś jestem na etapie bardziej zaawansowanych wędek i wiem już dużo więcej od tamtej pory.

waldek3551

Posty: 39

 
Być może jestem w stanie pomóc. Proszę pisać na pw odnośnie sprawdzonego sklepu wędkarskiego w Warszawie. Mieszkam w stolicy i jestem zapalonym wędkarzem.

eef12

Posty: 16